Українські прикордонники завернули до Росії 20 верблюдів

Українські прикордонники повернули до Росії вантажний автомобіль з 20 живими верблюдами.

Як повідомили УНІАН у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв'язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, вчора у пункт пропуску через державний кордон України «Успенка» у Донецькій області прибула вантажівка «ДАФ», якою везли верблюдів. Тварин для циркової дресури переправляли із Владикавказа (Росія) у Софію (Болгарія).

Під час оформлення з'ясувалося, що дозвіл на транзитне перевезення верблюдів територією України відсутній. Крім цього, у транспортному засобі був корм, який не міг бути завезений в Україну У зв'язку із заходами з протидії поширенню з Росії африканської чуми свиней, які проводяться на кордоні з середини жовтня.

Після складання контрольними службами відповідних документів була проведена прикордонно-представницька зустріч. Зі співробітниками російського пункту пропуску "Матвіїв Курган" було погоджене питання повернення вантажівки з верблюдами на територію Російської Федерації для дезінфекції автомобіля, утилізації корму й оформлення відповідного дозволу на транзитний проїзд Україною.

Вчора близько 21.00 машина повернулася у пункт пропуску "Матвіїв Курган".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов