Луганському міжнародному аеропорту відмовили у видачі сертифікату

За результатами перевірок службі авіаційної безпеки обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт» відмовлено у видачі сертифікату

Це може призвести до призупинки дії сертифікату і, як наслідок, - зупинки аеропорту. Серед проблем, які треба вирішити для сертифікації - необхідність реконструкції огородження аеродрому, збільшення штату працівників, оновлення обладнання для обслуговування транспорту та пасажирів. Про все це йшлося на нараді у луганського губернатора, де обговорювали хід робіт, пов'язаних з підготовкою до Євро-2012.

Зараз аеропорт здатен пропускати до двохсот пасажирів на годину (якщо б навіть їх стільки і було). Після модернізації зможе – втричі більше. Але багатомільйонні кошториси через інфляцію і так виросли в два-три рази, а ще й не фінансуються. На це скаржився начальник обласного управління транспорту та зв'язку.

Володимир Балінський, начальник ГУ транспорту та зв'язку ЛОДА: «Наши предложения, направленные в кабмин и Минтранс по увеличению объемов финансирования работ реконструкции аэропорта из госбюджета до реальной стоимости, то есть 230 млн., пока не учтены».

Губернатор же був здивований роллю статистів, яку обрали для себе в цьому управлінні, і закликав керівника їхати до Києва по гроші. Бо навіть гроші з бюджету обласного, які виділили попри кризу, на виконання елементарних робіт не йдуть.

Олександр Антіпов, голова облдержадміністрації: «Но пока я не вижу, что он - международный. Корда вы, в конце-концов, буквы там повесите, что он междунродный? Еще год назад должны были это сделать. Арку воздвигли там, а что толку с этого»?

Подібну характеристику отримала й служба автодоріг Луганської області, яка, за словами губернатора, замість ремонту асфальту фарбують бордюри та огорожі. Дороги та аеропорти Донецької області не зможуть без Луганської допомоги самі переробити авіа та автопасажиропотік вболівальників, і це підтвердили делегати УЄФА. А тим часом від Луганська до Донецька необхідно будувати та ремонтувати більше ста кілометрів доріг. А це – майже два з половиною мільярди гривень.

Сергій Болтов, в.о. начальника Служби автодоріг України в луганській області: «По целевой програмне выделено средств 245.2 млн. грн, что составляет 10% от необходимого. На сегодняшний день средств на счета службы автодорог не поступало ни копейки».

То ж поки автодоріжники тільки й знають, що розбивають об'єкти на черги – де на три, а де й на всі сім, та чекають не то фінансів, а не то черги, на якій вони скінчаться. Олександр Антіпов доручив керівництву облавтодору підготувати свої пропозиції з фінансування об'єктів, запланованих до участі в Євро-2012, і негайно почати переговори з Укравтодором з метою добитися виділення ресурсів на завершення дорожньо-будівельних робіт.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов