На Луганщині досі не вирішена проблема харчування школярів

За словами головної освітянки області Ірини Цимбал, Краснодон, Сєвєродонецьк та Попаснянський район й досі не виділили коштів на харчування школярів перших-четвертих класів. Під час селекторної наради із міністром освіти та науки України Іваном Вакарчуком луганські освітяни запевнили, що продовжать роботу, направлену на відкриття нових позашкільних та шкільних закладів.

Селекторна нарада із міністром освіти зібрала в Луганську переважно директорів шкіл. В новому навчальному році на них чекають багато змін. Це стосується й уроків фізкультури, й підготовки та заохочення педагогічних кадрів. Починаючі з цього навчального року в рамках міністерського експерименту запровадять реформу системи підготовки педагогів. Аби майбутні вчителі отримували спочатку фахову спеціальність, а вже потім зосереджувались на педагогіці.

На Луганщині кадрова проблема стоїть не так гостро, як в Україні. В області немає жодної вакансії вчителя. Між тим, освітяни ламають голову над іншими проблеми. Треба відкрити додаткові дошкільні групи на базі незаповнених шкіл, забезпечити стовідсотковий підвіз школярів в сільській місцевості та нагодувати усіх учнів молодших класів.

Міністр освіти та науки Іван Вакарчук нагадав педагогам про те, що наступне зовнішнє тестування здійснюватиметься виключно державною мовою. У тому числі й для представників нацменшин. Для них зараз друкуються словники із складними термінами за основними предметами. Тому для поліпшення володінням державною мовою, в школах впродовж року запровадять дні та тижні, присвячені українській мові та писемності.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов