Хлебопекарня в Луганской области осталась без света - работники пожаловались Туке

Работники Сватовской пекарни пожаловались председателю Луганщины Геогрию Туке на нарушение снабжения электроэнергии на их предприятие Луганским энергетическим объединением. Пишет news.lugansk.ua.

Фактически в результате этого было прекращено производство хлеба в пекарне и в конце концов блокировано нормальное функционирование хлебопроизводителей.

Напомним, что ранее в "ЛЭО" имел непосредственное отношение бывший губернатор Луганщины Александр Ефремов, который сейчас находится под следствием в Киеве.

Немедленное вмешательство в ситуацию власти области позволит восстановить не только производство хлеба в Сватово, но и восстановить нормальную работу предприятия

Далее приводим текст коллективного обращения граждан:

Шановний Георгіє Борисовичу!

Звертаємось до Вас з проханням втрутитись в ситуацію , яка не може ніяк знайти свого вирішення та заложником якої стали саме ми , прості робітники , та наші сім’ї . Вже більше ніж місяць , ми залишились без роботи та не маємо засобів для існування , не можемо утримувати наші сім’ї , забезпечити утримання наших дітей у садочках та школах.

А все сталося через те , що ТОВ «ЛЕО» зволікає та не заключає договір на постачання електричної енергії нашої пекарні , де ми працюємо та яка належить СФГ»Пролісок» , працівниками якого ми являємось.

Наше господарство є сільськогосподарським товаровиробником та має на балансі пекарню , яка забезпечує хлібобулочними виробами не тільки жителів м. Сватове , а також постачає хлібобулочні вироби бійцям , які приймають участь у проведенні антитерористичної операції. Доставка продукції здійснюється на адресу 5 воїнських частин , а саме : ВЧ №0206(шпиталь), ВЧ №3913, ВЧ №1461 , ВЧ №2581, ВЧ №1060(1476А). Протягом 2014 року було здійснено постачання продукції на адресу Української армії - 111152,7 кг , за 5 місяців 2015 року – 56375,0 кг .

Крім цього , СФГ »Пролісок» забезпечує хлібом районне територіальне медичне об»єднання та дитячі садочки міста.

Пекарня розташована у приміщенні магазину «Олександр» , де до недавнього часу була власником та здійснювала свою діяльність ФОП Ковальова Л.І. та з якою був заключний договір електропостачання. У зв»язку з припиненням нею підприємницької діяльності виникла необхідність у розірванні договору та заключенню договору на постачання електричної енергії на СФГ »Пролісок» , який на сьогодняшній день вже є власником даного приміщення.
Під час реалізації даного питання виникли зволікання , довготривала переписка та явна неповага не тільки до нас , як працівників пекарні , а й до всіх споживачів нашої хлібобулочної продукції. Спочатку згідно листа №15-02/938 від 26.08.2015 р. був наданий перелік необхідних документів для заключення договору постачання електричної енергії. Коли пакет документів згідно їхнього переліку був наданий , ми отримали ще одного листа № 15-25/956 від 01.09.2015 р.( дописувач Сватівський район електричних мереж) , який був доповнений переліком необхідних документів. Ми знову зібрали ці документи та надали їх для опрацювання. Отримуємо третього листа № 01-34/2/1798 від 27.08.2015 р. вже з рекомендаціями встановлення вимірювального приладу , який раніше ніде не був зазначений та отримання у ТОВ « ЛЕО» технічних рекомендацій щодо його організації . Це дуже вартісне обладнання і результат роботи нашого виробництва за рахунок його придбання та встановлення стане збитковим. Не дивлячись на це та враховуючи положення законодавчих актів , які були визначені в листі , ми звернулись з проханням щодо видачі технічних рекомендацій на організацію ЛОСОД і отримали усну відповідь , що цей процес є довготривалим та буде виконаний в термін не раніше ніж 30 днів. Нібито нічого не порушуючи , терміни розгляду всіх наших листів ТОВ «ЛЕО» затягуються на максимальний термін .Весь цей час , без засобів існування залишаються 15 працівник пекарні та 6 працівників магазину , які орендують приміщення та їхні сім’ї , що є неприпустимим фактом у тяжке сьогодення. Не маємо змоги забезпечувати нашими хлібобулочними виробами військові частини , місцеві садочки та РТМО. Крім того у листах постійно наголошується на те , що у зв»язку з реконструкцією даного об’єкту та поділом його на дві архітектурні одиниці необхідно надати ще відкоригований проект енергопостачання . Хоча насправді об’єкт «Магазин – пекарня «Олександр» є цілісним торгово – виробничим комплексом та знаходиться за юридичною адресою м. Сватове , кв. Луначарського , 13б.

Бюрократичні проволочки монополіста на ринку постачання електричної енергії у нашому регіоні визивають обурення та нерозуміння дій останніх з боку як працівників пекарні так і споживачів. Зростає соціальна напруга й без того у напруженому середовищі прифронтової зони та свідомості людей. Можливо є такі закони , але є ще й розуміння того , що мабуть революція гідності та Майдан не змогли побороти звичку чиновників – бюрократів ТОВ «ЛЕО» отримувати хабарі за прискорення вирішення питання. Можливо саме цього вони чекають від нас ? Мабуть переживання за свої кармани важливіші ніж те , що страдаємо не тільки ми та військові частини , садки , лікарня , а й саме підприємство ТОВ «ЛЕО» , яке не отримує оплату за енергопостачання . Бо кожного місяця , своєчасно , без затримок ми сплачували необхідні платежі у розмірі близько 40 тис. грн.

Ще раз , прохаємо Вас , втрутитись у ситуацію та допомогти нам відновити виробничу діяльність пекарні. Не припустимо сьогодні , маючи зовнішнього ворога мати поряд з собою ще й внутрішнього. Мабуть це буде образливо для простих працівників ТОВ «ЛЕО» , які теж живуть з «копійки», але їхніх керманичів по- інакшому назвати сьогодні не можемо.

Заздалегідь вдячні за порозуміння , допомогу та патріотизм .

З повагою

Підписи працівників пекарні: Шевцова Н.В.
Гамалій Н.П.
Айтмухометова Н.М.
Мороз Н.А.
Савченко А.В.
Ковальова О.Г.
Никитенко О.М.
Потапова С.М.
Зеленська Н.О.
Лінник О.М.
Комишан О.В.
Сухопарова Н.П.
Бутко О.С.
Ялинич О.М.
Маклонов В.
ФОП Григоренко Г.В.
Носач С.М.
Бондарева І.М.
Зайченко О.О.
Штефан Т.С.
Півненко Н.В.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
125 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов