• Збірна України в драматичному матчі обіграла Боснію і Герцеговину, - ВІДЕО
00:37, 22 березня

Збірна України в драматичному матчі обіграла Боснію і Герцеговину, - ВІДЕО

Збірна України обіграла Боснію і Герцеговину з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі плей-оф відбору Євро-2024.

Матч для України розвивався за драматичним сценарієм. Саме«синьо-жовті» першими пропустили, коли Матвієнко на 57-й хвилині зрізав м’яч у свої ворота, повідомляє NV.

Після пропущеного голу гра у підопічних Реброва також не клеїлася, проте героєм матчу став Роман Яремчук, який вийшов на заміну.

На 85-й хвилині Яремчук зрівняв рахунок, замкнувши простріл Коноплі, а через три хвилини асистував на Артема Довбика, який вирвав для України перемогу.

За путівку на Євро-2024 Україна побореться із Ісландією, яка з рахунком 4:1 перемогла Ізраїль.