Вистава «Розп'ята юність» (70-річчю створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» присвячується) Лібрето В. Зайцева, Музика Ю. Дерського.  Рок-опера.

Емоційна музична розповідь - біль, крик намагається викласти відому з підручників історії легенду про діяльність молодіжної організації «Молода гвардія» з погляду на неї сучасної молоді.
В роки Великої вітчизняної війни організація діяла в м. Краснодоні протягом чотирьох місяців 1942 року. Близько сотні підлітків, які входили до її складу, виявивши єдність у ставленні до ворожого режиму фашистів, намагалися всіляко зашкодити їм здійснити свої загарбницькі плани. Їхня діяльність була зрадницькі розкрита,більшість молодих людей перенесла жорстокі тортури й була страчена. Але, залишивши катам своє коротке,як мить,життя,вони взяли з собою у вічність світлу надію,що їхня справа була не марною.
Театр уперше спробував не констатувати загальновідомі факти,а говорити про своє емоційне ставлення до подій мовою музики, світла, кольору, пластики й представити підлітків-молодогвардійців, яким вже не зазнати батьківської гордості та радості материнства, радше не як героїв, а як мучеників, перед якими варто схилити голову.
Стислий фактаж, накладений на агресивну мелодію війни, світлі кольори надії,присутність невідворотного Фатуму, поєднання рокового стилю виконання, ліричного соло та символічної естетики балету-вся ця яскрава форма розрахована на спілкування з молоддю сучасними невербальними засобами.

Режисер-постановник - заслужений артист України Анатолій Яворський

Сценографія і костюми-заслужений діяч мистецтв України Віктор Горбулін

Балетмейстер - Ольга Тарасенко

Хормейстер - Ірина Юсупова

Ми обіцяємо Вам показати високий професіоналізм.

Приходьте!