Красиві, міцні і надійні водостічні системи являють собою сучасні та практичні конструкції з довгим терміном служби, здатністю витримати солідні снігові навантаження і перепади температур, а також вплив ультрафіолету. Зараз випускають велику лінійку відсотків, які гармонійно поєднуються з будь-якими, в тому числі металевими покрівлями і здатні поліпшити зовнішній вигляд будинку.

Особливості сучасних водостічних систем

  • Пластикові водостоки, створені з якісного і надійного матеріалу ПВХ, користуються попитом завдяки функціональності і легкості. Наявність спеціальних добавок робить такі системи стійкими до погодних впливів, корозії, хімічних сполук. Системи протистоять руйнівній силі ультрафіолетового проміння.
    Крім простоти монтажу водостоки із пластику не деформуються, зберігають однорідність кольору, легко витримують дію перепадів температури. Гладка поверхня матеріалу не накопичує бруду, тому такі системи можуть забезпечити максимально вільний стік води, безшумну роботу без сезонних засмічень.
    Це не тільки гармонія з різними архітектурними рішеннями, а й щодо демократична, недорога ціна.
  • Металеві водостоки виготовляють зі спеціальної сталі, що пройшла оцинковку і покритої полімерами. Такі водостічні системи мають безліч переваг - це чудова механічна міцність, строгість і лаконічна форма конфігурації, висока корозійна стійкість, довговічність і практичність.
    Також водостоки зі сталі мають підвищену стійкість до атмосферних впливів завдяки міцному захисному полімерному покриттю. Вироби можна встановлювати в будь-яких кліматичних умовах. Вони прекрасно виглядають і легко поєднуються з усіма видами дахів.

Кращі водостоки від компанії Galeco

Торгова марка Galeco широко відома всім, хто має справу з будівництвом: це якісна і сучасна продукція, практичні і міцні, прийнятні за вартістю водостічні системи з найпрогресивніших матеріалів. В асортименті компанії - легкі й витончені водостоки з ПВХ і стали, що відповідають всім санітарним вимогам: вироби відмінно витримують погану погоду, не схильні до корозії і засмічення, прекрасно виглядають завдяки естетичному виконання.

Замовивши водостоки від Galeco, можна привнести в зовнішній вигляд будинку сучасну елегантність і естетику. Широкий асортимент продукції ви можете знайти на сайті Galeco Україна http://galeco.com.ua.