Акуратна і швидка робота з м'ясом можлива тільки при наявності спеціального інструментарію. Компанія «Рентген-Україна» пропонує високоякісну продукцію, яка стає незамінною в домашній або приватної кухні. У каталозі представлена ​​і стрічкова пила по м'ясу, яка використовується для швидкої обробки м'яса. Зручна конфігурація вироби, мала вага і зручність дозволяє використовувати його для розробки птаха, великої риби.

Особливості та переваги стрічкової пилки по м'ясу

Гастрономічне обладнання дозволяє швидко і безпечно для людини перетворити великі шматки м'яса в акуратно і рівно нарізані шматочки, які згодом можна буде легко і швидко обробити або заморозити, перетворивши їх в напівфабрикати. Вістря пили справляється з будь-якими кістками без особливих зусиль з боку майстра. Найчастіше купують продукцію підприємства громадського харчування, а також супермаркети, ковбасні цехи, м'ясокомбінати, магазини. Будь-яке підприємство чи приватні фахівці, які займаються обробленням м'яса, обов'язково набувають для роботи зручний, компактний і безпечний інструмент.

Працювати з запропонованої продукцією максимально просто і зручно, оскільки:

  • Пристрій ріже м'ясо без тиску на кістки, а тому вони не кришаться. У м'якоті після такої обробки не буде осколків кісток.
  • Можна обробляти дуже швидко птицю, рибу, м'ясо.
  • Дозволяє отримувати акуратні зрізи, що дуже важливо для відділів з продажу такої продукції.
  • Устаткування забезпечує високий рівень безпеки, не вимагає спеціальних навичок для роботи.
  • Інструмент легко піддається очищенню, для чого його досить розібрати і промити.

Пристрій, запропоноване в каталозі компанії, забезпечує акуратний і рівний зріз, а тому товарний вигляд продукції буде бездоганним. При використанні інструменту виключається утворення відколів, а рівень відходів значно скорочується. Жоден інший інструмент не здатен замінить стрічкову пилку.

Особливості роботи

М'ясні стрічкові пилки складаються з декількох основних компонентів: ріжуче полотно, станина, обмежувач, штовхач. Продумана до дрібниць конструкція дозволяє регулювати розміри одержуваних шматочків, а також захистити працівника від отримання травми. Щоб приступити до роботи, досить оператору розкласти на обробному столі шматок м'яса, відрегулювати інструмент і приступити до роботи. Весь процес займає мінімум часу і зажадає незначних зусиль майстра.