Питання придбання автомобільних запчастин є актуальним для всіх власників транспортних засобів не тільки в Україні. Місць, де можна задовольнити таку специфічну потребу досить багато: можна піти в магазин на сусідній вулиці або поїхати на інший кінець міста. Незважаючи на головну перевагу фізичного магазину - в живу побачити товар, ми все частіше в першу чергу йдемо в онлайн.

Чому інтернет? Тому, що не потрібно нікуди йти. Не потрібно чекати поки, звільниться консультант. Через хвилину перед очима вся інформація, яка потрібна для прийняття рішення про покупку. Питання лише в тому, куди ви підете: це буде самостійний інтернет-магазин або спеціалізований майданчик з великою кількістю пропозицій?

Переваги маркетплейса

Для покупця важливо швидко знайти найкраще за параметрами якості, ціни і швидкості доставки пропозицію на ринку. Інтернет-магазин представляє продукцію одного продавця, тут може бути відмінний каталог, великий асортимент і прекрасний юзабіліті, але щоб зрозуміти наскільки це вигідно, потрібно йти кудись ще.

Завдання маркетплейса - ефективна взаємодія клієнта і великої кількості постачальників товарів або послуг відразу. Саме від цих взаємин залежить добробут самого ресурсу, тому орієнтовані на клієнта майданчики пропонують безліч цікавих функцій.

Логічна структура продуманого, зручного каталогу дозволяє швидко освоїтися в навігації і перейти до того виробнику, виду виробів або товару, який необхідний. Додамо до цього і параметричний пошук.

Очевидний плюс будь-якого онлайн майданчика - дружній інтерфейс. Сучасний покупець не готовий витрачати час на вивчення екрану або пошуки якихось функцій. Якщо взаємодія з сайтом не інтуїтивне, клієнт просто йде. На маркетплейсе головну сторінку від замовлення відокремлює в середньому не більше 5-7 кліків.

Що дає покупцям Avto.pro?

Вузька спеціалізація https://avtopro.ua дозволяє команді сконцентрувати свої зусилля на одній конкретній задачі, а це означає наявність тільки необхідних, професійних інструментів і максимальну зручність для покупця. Майданчик дає можливість купувати запасні частини швидше і набагато дешевше, ніж на самостійних ресурсах.

Тут до ваших послуг зручний пошук по величезного каталогу нових і колишніх в експлуатації запасних частин для автомобілів. В результаті запиту сервіс відразу надає максимум інформації для адекватної оцінки пропозицій, що дозволяє вибрати потрібну позицію.

Особливою гордістю цього маркетплейса є процес замовлення. Для приватних покупців розроблена спрощена форма, завдяки якій оформити угоду можна в два кліка. Для таких клієнтів як сервісні станції технічного обслуговування є спеціальні програми для швидкого оформлення оптового замовлення.

Також варто відзначити високу безпеку транзакцій при здійсненні угоди і інтеграцію Avto.pro з логістичними сервісами України.