Матеріал, виготовлений з пластикових гранул, з ізоляційними властивостями носить назву пінопласт або пінополістирол. При виробництві, гранули пінополістиролу розбухають, склеюються, і, таким чином, утворюються стандартні полістирольні пластини, які мають різні розміри і форму. Перше і найважливіше використання пінополістиролу, це ізоляція. Пінопласт є недорогим і універсальним матеріалом, який має широке застосування в різних сферах, в тому числі і будівельної, для утеплення зовнішньої і внутрішньої частини будівель. Компанія «ВІК БУД ТРЕЙД» виробляє вдосконалений термоізоляційний пінопласт. Відвідайте сайт: vikbud.ua, де є докладна інформація про компанію, і послуги, що надаються. Компанія має багаторічний досвід виробництва і збуту ізоляційних матеріалів. У нас є можливість для виробництва пінопласту будь-якого розміру, який вам необхідний.

Пінопласт - матеріал, який має особливі властивості завдяки своїй структурі. Складається з окремих клітин полістиролу низької щільності. На будівельному ринку спостерігається зростання застосування, обумовлений будівельним сектором, так як є одним з кращих варіантів ізоляції. Ізоляційна піна користується попитом завдяки відмінному набору властивостей, включаючи теплоізоляцію, відмінні демпфуючі властивості і дуже легку вагу. Пінопласт широко використовується і має безліч областей застосування. Це пов'язано з тим, що пінополістирол володіє унікальними властивостями, серед інших, а це відмінні ізоляційні властивості, механічна міцність. З цієї причини пінополістирол є кращим рішенням для складного будівництва, який економить час і гроші. Пінополістирол не втрачає своїх основних властивостей з часом і може бути повністю перероблений, і повторно використаний. Що стосується розмірів пінополістиролу, ми маємо власне виробництво і володіємо гнучкістю в наданих розмірах, особливо товщини. Зокрема, наш пінопласт виробляється у всіх товщинах.

Діяльність компанії розділена на дві основні області: виробництво і збут ізоляційних матеріалів. Наш шлях в індустрії ізоляції, в поєднанні з постійно зростаючими вимогами ринку до ізоляції високого стандарту з дотриманням екологічних норм, привів нас до створення унікального ізоляційного матеріалу. Зв'яжіться з нами для отримання більш докладної інформації, якщо ви хочете придбати пінополістирол, і зверніть увагу, що цінова політика має вигідні пропозиції для вас!