Шугаринг - ефективне сучасне засіб, що дозволяє швидко і практично безболісно позбутися від зайвої рослинності. Це «солодка» процедура використовувалася в стародавні часи для доведення свого тіла до досконалості. Долучитися до світу краси пропонує сучасникам перевірений інтернет-магазин Shugamarket, який реалізує високоякісний і абсолютно безпечний шугарінг Аюна. Виробник перейняв старовинну методику, випробувану царственими особами і довів її до досконалості завдяки сучасним технологіям і широким можливостям косметологічної галузі.

Збалансований склад - дивовижний ефект

Шугаринг «Аюна» - це справжня знахідка для тих, хто цінує натуральну красу і прагнути добиватися досконалість тільки за допомогою натуральних засобів. Саме цукрова паста стає тим інструментом, який дозволяє зробити своє тіло неперевершеним. Склад засобу максимально простий - всі компоненти строго збалансовані і підібрані індивідуально, в їх числі:

  • Цукор.
  • Глюкоза.
  • Фруктоза.
  • Очищена вода.

Деякі різновиди цукрових паст «Аюна» можуть включати також і фруктові кислоти. Саме вони разом з цукром дозволяють ефективно видаляти з різних ділянок шкіри омертвілі клітини і стимулювати регенерацію тканин. Після використання складу вдається домогтися ефекту омолодження, оскільки шкіра виглядає підтягнутою, ідеально гладенькою, чистою і здоровою.

Шугаринг «Аюна»: тільки позитивні рецензії від професіоналів

Косметологи і дерматологи радять позбавлятися від волосків на тілі саме за допомогою шугаринга. Цукрову ж пасту «Аюна» вони радять в силу її вигідних особливостей і переваг:

  • Виключення травматичності - паста не прилипає до тіла, вона обволікає волоски і дозволяє швидко і ефективно видаляти їх без нанесення шкоди дермі.
  • Ефективність - використання засобу дозволяє сповільнити ріст волосся, а також истончить і прорідити їх.
  • Ощадливість - один пласт або кульку пасти можна використовувати до трьох разів на одній ділянці тіла.
  • Абсолютно натуральний склад - природні компоненти в певній концентрації не тільки не завдають шкоди, але і живлять шкіру. Після процедури волосся не вростають в шкіру.

Засіб ще і гігієнічно. Висока концентрація цукру і глюкози запобігає розвитку патогенної мікрофлори. Використовувати шугарінг можна в салонних і домашніх умовах. Новачкам рекомендується купувати склади середньої і високої жорсткості, м'які ідеальні для салонів.