Стреси вже давно є частиною нашого буденного життя, і треба вчитись якось конструктивно переробляти негативну енергію. Чудовим способом позбутись стресу, отримати розрядку та порцію адреналіну є лазертаг. Ця форма активного дозвілля стала модною не так давно, але вже має тисячі шанувальників. Навіть обираючи формат тімбілдінгу чи командоутворюючої гри для співробітників, компанії все частіше вибирають замість звичного боулінгу чи естафети запальний пейнтбол чи лазертаг.

Відчути себе солдатом американської армії

Лазертаг - це гра, що в реальному часі імітує реальний бій, суть якого полягає в тому, щоб вразити реального (чи уявного) противника вистрілами із лазерного автомата-бластера. Ці воєнізовані ігри насправді і прийшли в наше життя з армійської практики. Американські збройні сили ще в середині минулого століття почали використовувати лазерні бої як спосіб бойових навчань, оскільки традиційні методики - з використанням холостих патронів могли хіба що імітувати бойову обстановку, але жодним чином не давали можливості фіксувати втрати сторін. Спеціально розроблене лазерне обладнання у комплекті зі спеціальними датчиками дає можливість вести навчання у обстановці, максимально наближеній до життєвої. А після виходу на екрани культових “Зоряних воєн”з легкої руки розробників комп`ютерних ігор лазерні бої міцно ввійшли спершу в віртуальну реальність геймерів, а потім і у розважальну сферу.

А де зіграти у Львові?

Сьогодні зіграти в якісний лазербол у Львові, ще відомий як laser tag - саме якісний, із використанням високоякісного обладнання та з розробкою цікавих сценаріїв - можна в заміському клубі BNB. Це один із найкращих пейнтбольних клубів у регіоні, який також пропонує бажаючим зіграти у лазербол.

А чи це безпечно?

Випереджаючи запитання - чи безпечна така забавка - поспішаємо відповісти: звичайно! Повірте, футбол чи волейбол можуть бути набагато більш травматичними - в лазертазі вам ніхто не відправить м`яч прямо в голову, максимум, що може з вами статись - ви можете зашпортнутись чи наткнутись на партнера по грі. Інфрачервоні промені лазера залишають відбиток тільки на сенсорі, для тіла вони абсолютно не відчутні і синців не залишають. На https://bnbpaintball.com ви можете ознайомитись із правилами гри в paintball у Львові в клубі BNB, це ж стосується і лазертагу і пересвідчитесь, чому грати варто саме тут. У клубі є якісна моніторингова система та якісне обладнання, що допомагає вести ігрову статистику - після бою ви зможете дізнатись особисті результати - хто у кого та скільки разів влучив. У лазерболі неможливо “махлювати” - якщо вас “убито”, зброя вимикається сама і продовжувати гру просто неможливо.

Ну і звичайно, головна перевага - лазертаг доступний абсолютно для всіх, від молодших школярів до брутальних військових, можна вибирати різні сценарії гри та різні умови складності ведення бою. Тут вже все залежить від обладнання майданчика та умов, які може забезпечити локація. Не останню роль грає і можливість відпочити після гри та набратись сил - знову ж, клуб “BNB” дає можливість арендувати альтанку чи терасу, скуштувати смачну їжу з мангалу чи казана (чим вам не похідно-польові умови?) та й просто насолодитись заміськими пейзажами та свіжим повітрям.