Захотілося солодкого або ви шукайте, де краще замовити торт на день народження? На сайті http://bilka.ua/torty-tematychni/ львівської кондитерської приймають замовлення на десерти на будь-який смак. Клієнт може бути впевненим, що такого ексклюзивно смачного торту він ще не куштував.

Вчені стверджують, що солодощі підвищують рівень серотоніну в організмі - речовини відповідає за перебування в стані щастя. У народі його таки і прозвали «гормоном щастя». І ви, напевно, не раз помічали, що при поганому настрої вас тягне на солоденьке. І досить з'їсти шоколадку, як настрій стає таким, що хочеться танцювати! Якщо бажаєте насолодитися смачними ласощами, а якщо хочете замовити торт на весілля або будь-яке інше торжество, кондитерська Львова «Білка» завжди до ваших послуг.

Кондитерська «Білка» спеціалізується на виготовленні весільних тортів на замовлення, дитячих і корпоративних тортів, капкейков, а також будь-яких інших солодких шедеврів різноманітних форм і розмірів. Якщо ви готуєтеся до весілля, то можливо, вас зацікавлять кремові і відкриті торти, які представлені в розділі «Весільні торти» на сайті кондитерської.

Дитячі торти представлені категоріями «Для хлопчиків» і «Для дівчаток» - в них використовуються фігури улюблених мультиплікаційних героїв, і в залежності від статі дитини відрізняється колірна гамма крему. Замовляючи торт для корпоративу на підприємстві, кондитери «можуть зобразити на ньому логотип компанії. Для тих, хто більше воліє тістечка, ніж торти, можуть вибрати солодощі до душі серед смачних капкейків, макарунів. Також при замовленні торта, ви можете вибрати практично будь-яку начинку.

Виготовленням кондитерських виробів займається майстер, який колись своє хобі перетворив на улюблену професію. І тепер живе в світі солодощів і творить над приготуванням тортів будь-якої форми і розмірів, малює на них незвичайні написи, випікає тістечка.

Свята бувають різні, великі і маленькі, з приводу і без. Але всіх їх об'єднує спільна традиція: гостей прийнято радувати десертом. А найкращий в світі десерт, безсумнівно, - це святковий торт. Загляньте до нас в «Білка» і зробіть свій вибір: разом ми зуміємо здивувати ваших друзів і близьких. Що б ви не вважали за краще: ексклюзивний святковий торт, виготовлений по індивідуальному дизайну, або домашній торт, виконаний в строгій відповідності з улюбленим сімейним рецептом, - підсумок застілля буде один. Гості будуть із захопленням і вдячністю згадувати солодкий сюрприз.