Найчастіше, бажаючи заощадити, покупці переїжджають від дисконту до дисконту по всьому місту або відкладають покупки до сезону розпродажів. В одному місці купується взуття, в іншому одяг. В аутлеті http://manufactura.ua/ ж зібрані речі з відмінними знижками багатьох світових брендів, ви навіть знайдете дисконт-бутік відомого виробника окулярів та інших аксесуарів.

Аутлет «Мануфактура» схожий на затишне європейське містечко. Двоповерхові будівлі ошатних квітів, незвичайний дизайн фасадів, вулички і ресторани – все запрошує вас розслабитися і помріяти. А потім у відмінному настрої відправитися по магазинах. Знижки від 30 до 70% настільки спокусливі, що їдеш звідти з повним багажником покупок. Тим більше, що речі в дисконтах відмінні, просто склади магазинів вже прийняли нові колекції і все, що не встигли розпродати в сезон, вирушило в аутлет.

Для того, щоб купити собі гарний одяг відомих брендів зі знижками 30-70%, зовсім не обов'язково чекати розпродажів. Круглий рік можна купити речі з минулих колекцій дизайнерів зі знижками 30-70%.

Не вірте тим, хто пише в інтернет, що в аутлетах немає розмірів і всі старі речі.

Аутлет виглядає як звичайний бутік: речі важать на вішалах, є примірювальна кабіна, речі все нові і красиві. Єдина відмінність — представлені речі з колекцій дизайнерів минулих сезонів. Іноді будь-яких розмірів може не бути, але якщо ви відвідуєте великий аутлет, де представлено близько 100 магазинів, ви обов'язково знайдете свої розміри. Навесні і влітку в аутлетах будуть весняні та літні речі, взимку - зимові.

В аутлеті представлені абсолютно різні бренди: починаючи від люксових (Baldinini, Dior), закінчуючи бюджетними марками (Terranova, Motivi).

Ще одне спостереження: чим менш розрекламований аутлет, тим нижче ціни і більше асортимент.  У шоперів-новачків виникає питання: чому в аутлетах речі коштують так дешево? Справа у тому, що ціни знижено з-за кількох факторів.

В аутлеті розпродаються речі з минулих колекцій. Але це зовсім не означає, що брудні і м'яті речі звалені в одну купу в магазині. Будівлі, в яких розміщуються аутлети, мінімізують витрати на обслуговування приміщення (вони розташовані далеко за містом або в межах міста, але в приміщеннях без дизайну).

Таким чином, якщо ви хочете купити недорогі стильні речі від провідних дизайнерів, вам обов'язково варто з'їздити в європейські столиці моди на шопінг. Кажуть, що ті, хто купував речі в аутлеті хоча б один раз, вже не ходять в звичайні магазини за одягом.