Хочете купувати квитки без переплат зайвим посередникам? Зараз ми поговоримо про те, де має сенс бронювати квитки на літак. На що звернути увагу при покупці. І які інструменти використовувати для того, щоб літати вигідно. Авіаквитки за вигідною ціною Ви знайдете на сайті компанії Air.Pilot, яка займає друге місце в Україні у продажу авіаперевезень та туристичних послуг.

Давайте подивимося, де ж взагалі можна придбати авіаквитки. Тут маємо два основних варіанти.

Перший – це оффлайн. Тобто якраз через квиткові каси або інші агентства. А також на стійці в аеропорту. Цей варіант якраз і є самим невигідним. Чому? Та просто тому, що агент бере збір за свої послуги. Йому ж треба оплачувати оренду офісу, зарплату співробітникам і т. д.

Та навіть якщо з якихось причин агентство комісію не бере, все одно ніякої мотивації підібрати вам найбільш вигідні квитки немає. Таким чином, ви все одно переплачуєте. А ще витрачаєте час на те, щоб дістатися до агентства.

Другий варіант – купити авіаквиток онлайн. Іншими словами, через інтернет. Та цей спосіб є істотно більш вигідним.

Тому що, по-перше, з допомогою спеціальних фільтрів і налаштувань ви можете вибрати оптимальний варіант. По-друге, ви не витрачаєте час на те, щоб дістатися до посередників. А може бути ще й чергу у них відстояти. Ну і, по-третє, зайве посередникам ви теж не переплачуєте.

Добре, з цим розібралися. Тепер давайте подивимося, на яких сайтах можна купити авіаквитки. Тут є теж кілька варіантів.

Як купити квитки через інтернет

Перший і очевидний варіант – це купити квитки на сайті самої авіакомпанії. Здавалося б, на офіційному сайті авіакомпанії квитки повинні бути дешевшим, адже тут немає ніяких посередників. Але насправді це в більшості випадків не так.

Справа в тому, що авіакомпанії продають квитки не тільки на своєму сайті, але й через спеціальні агентства. Так от, конкуренція серед цих агентств дуже велика. Щоб залучити покупців, вони знижують ціну на квиток за рахунок зниження своєї партнерської комісії.

Тому купувати квитки на сайті авіакомпанії доречно тільки тоді, коли вони проводять якісь спеціальні акції. І квитки по цій акції можна придбати тільки на сайті самої авіакомпанії.

Наступний варіант – сайти агентств. Вони продають квитки великої кількості авіакомпаній. І отримують за це свою комісію. Цей варіант вже вигідніше, але тут теж є один нюанс.

Немає такого ідеального агентства, де завжди були найнижчі ціни. Ситуація на ринку авіаквитків дуже динамічна. Тому вручну порівнювати, де в якому агентстві купити квитки вигідніше, сенсу немає. На це піде дуже багато часу.