Автомобіль у сучасному житті дійсно є необхідним засобом пересування, а не предметом розкоші. На жаль не завжди існує можливість для придбання нового автомобіля, тому все частіше людям доводиться звертати увагу на вживані автомобілі. Але стан наших доріг досить швидко перетворює автомобілі у непридатний для використання металолом. А транспортні засоби, що експлуатувалися закордонними автолюбителями в умовах наявності якісного дорожного покриття, мають досить пристойний стан, та можуть прослужити ще досить довго.

Люди все частіше намагаються придбати вживані машини з за кордону. Якісні послуги на ринку вживаних автомобілів понад 12 років надає компанія HOT-CAR . На замовлення працівники компанії підбирають кілька марок автомобілів, враховуючи побажання та бюджетні можливості клієнтів, перевіряють дані про техобслуговування та реєстрацію транспортного засобу. Компанія здійснює оперативну доставку автомобіля з за кордону, його сертифікацію та розмитнення.

Компанія HOT-CAR піклується про своїх клієнтів, співпраця з клієнтом абсолютно прозора. Наявність прихованих платежів повністю виключена. Також виключається можливість некоректного оформлення документів. Придбання закордонного вживаного авто за допомоги компанії HOT-CAR обійдеться клієнту на 30% дешевше, ніж покупка аналогічної моделі в Україні.

Надалі актуальним для власника іноземного авто стає питання придбання запчастин. Щоб уникнути зайвих проблем, краще замовити запчастини до іномарок в компанії HOT-CAR . Спеціалісти компанії гарантують доставку якісних оригінальних запчастин будь – яких моделей автотранспорту.

Клієнт не буде витрачати час на пошуки потрібних деталей, а їх ціна буде навіть нижчою за ціни у вітчизняній інтернет – мережі.

Вигідність співпраці з компанією HOT - CAR обумовлена високим професіоналізмом її спеціалістів, що добре розуміються на своїй справі.

Спеціалісти компанії допоможуть підібрати та доставити кузовні нові та вживані автозапчастини. Замовити доставку запчастин для іномарок клієнти можуть на інтернет – ресурсі компанії, або в телефонному режимі. Клієнти можуть бути впевнені, що отримують запчастини, в яких відсутні дефекти та брак.

Співпраця з компанією HOT - CAR в сфері придбання автомобілів з за кордону та запчастин до іномарок заслуговує довіри, про що свідчать понад 1000 задоволених клієнтів.