У Львові не важко знайти романтичні та затишні місця, або дуже галасливі дискотеки. Нічне життя вирує тут з раннього вечора, у зв'язку з чим любителі розваг обов'язково знайдуть щось для себе. При цьому не має значення, ви шукаєте нічні заклади Львова, або відокремлені ресторанчики, в яких можна повечеряти удвох.

Замість театру або концерту, ви можете вибрати один з львівських клубів. Крім музики та шалених танців, заклади цього типу часто пропонують додаткові розваги, такі як більярд, азартні ігри, кальян, або стриптиз, і тоді, звичайно, ви забудете про пануючі зовні морози.

Ви не повинні забувати і про те, як проводити вільний час у день. Що може бути приємніше, ніж погрітися в морозний день в гарячій сауні, або зануритися в крижаній воді. І перше і друге Львів пропонує в задовільних кількостях та комплектації. Любителям водних ігор, можна порекомендувати Львівський аквапарк (вул. княгині Вільхи). Якщо ви хочете просто поплавати, ближче до центру знаходиться спортивний комплекс "Євроспорт" (вул. Петрушевич 1), в якому крім басейну є тренажерний зал, тенісні корти, майданчики, а також багато занять фітнесом. Якщо мова йде про сауну, то у Львові вони в основному розташовані у віддалених від центру районах.

Взимку після божевілля на схилі, обов'язково потрібно зігрітися. Допоможе вам в цьому неодмінно глінтвейн, що подається у більшості львівських пабів, а в святкові періоди також на ярмарках прямо з дерев'яних будок. Якщо ви хочете покуштувати дійсно хорошого вина, ми рекомендуємо вам льох "Масандра" (вул. Друкована), в якому подають кримські вина (цей регіон славиться саме  важкими, ароматичними червоними винами), або магазин "Королівство вин" (пл. Ринок, 12), де також можна спробувати грог.

Якщо з тієї чи іншої причини ви уникаєте алкоголю, можна однаково добре зігрітися гарячою кавою або шоколадом. Обидва ці напої можна знайти в будь-якому кафе, а їх у Львові хоч греблю гати. На увагу заслуговує "Світ кави" (пл. Соборна), яка з року в рік виграє конкурс на кращу Львівську кав'ярню, а також "Ормянка" – непримітне кафе, де подають дуже ароматну (і дешеву) каву (вул. Вірменська). Любителі шоколаду повинні направити свої кроки до "Майстерні шоколаду" (вул. Сербська), де магазин пропонує вироби ручної роботи.

Оскільки Львів є містом, розташованим на пагорбах, він рясніє гірками, з яких можна кататися на санях. Найближче до центру таке місце знаходиться на колишніх губернаторських валах. Справжній рай, це львівські парки. Це великий гірський лісовий масив, розташований майже в самому центрі міста.