Чи могли ви собі 10 років тому уявити те, що відбувається з ринком дитячих іграшок зараз? Все змінюється, роботизується, програмується… Технології пройшлись по цій області безжально!

Але я не проти. Заглянула на онлайн магазин дитячих іграшок toys4brain.com.ua, і моє серце стислося від спогадів про власне дитинство і про деякі мрії, яким вже не судилося збутися.

Іграшки та враження тоді і заразa

Я добре пам’ятаю свій перший комп’ютер. Він, здається, займав більшу частину кімнати, але для мене він став цілим новим світом, який хотілось досліджувати та вивчати. Для цього в мене була максимум книжка з назвою Windows 98 (здається) та й все. Одразу скажу, що сил в мене вистачило хіба на те, щоб прочитати дві перших сторінки.

Але що зараз? Зараз малюки майже не вміють говорити, а канали для перегляду на youtube вже самостійно та вільно обирають!  Діти стали сміливішими, комп’ютер сам по собі вже не викликає такого захоплення, як в мене колись. Це я про ті часи, коли я могла провести не одну годину, малюючи сердечка та сонечка у Пейнті.

Підприємливі виробники іграшок проаналізували таку ситуацію і запропонували своєрідне рішення.

Конструктори для мініатюрних Білів Гейтсів

Розвиваючі іграшки, що допомагають вивчати «комп’ютер». Більш того, подібні конструктори часто не потребують цього девайсу під час користування.

Діти вивчають програмування, кодування, і при цьому не псують собі зір! Я говорю про іграшки бренду Makeblock. Вам все ж таки знадобляться планшет або смартфон, але не вони будуть у центрі уваги дитини. Там буде навчання, саморозвиток і мотивація знати більше. Варіантів програмування робота безліч. Можливості вашої дитини безмежні, тож якщо вона може щось уявити, то і запрограмувати вона це теж зможе!

Для початку робота треба скласти. Тобто ці набори – конструктори 2 в 1. Найкращі конструктори на сайті toys4brain https://toys4brain.com.ua/uk/articles-and-video/what-is-stem-construction-kit/  Ви маєте можливість вивчити основи робототехніки і програмування водночас! Починаєте зі складання робота, а закінчуєте, програмуючи його під свій смак.

Про наслідки таких конструкторів

Розвиваючі іграшки для дітей призначені для вивчення, дослідження, проведення експериментів і підготовки до дорослого життя. Та не варто забувати і про веселощі! Діти із задоволенням сприймають усе нове та незвичне.

Такі іграшки правильно вмотивовують. Показують, що навчання – це не лише нудні підручники, теореми та задачки. А розваги – це не лише комп’ютерні забавки і малювання сонечок у Пейнті. Натомість це можливість отримати новий досвід, якому буквально може позаздрити старше покоління. Як-от я, у якої в дитинстві не було іншого вибору, окрім як в десятий раз пробувати прочитати товстезну книжку з назвою Windows 98.