Ось уже кілька років, як велика частина міст Луганської області окуповані. Але це не заважає її жителям цікавитися тим, що ж відбувається в Україні в цілому і світі. Кожна людина стежить за новинами, в яких можуть повідомити, що всі муки вже закінчені і настає нове життя. Найсвіжіші новини України щогодини публікуються на нашому сайті.

Новини останньої години

Трохи менше місяця залишилося до нового року. Багато жителів Луганщини та України в цілому не можуть дочекатися закінчення 2018 року, який не приніс для країни нічого добре, а тільки поставив ще більше запитань. Відповіді на них прості люди знайти не можуть, тому регулярно переглядають новини, щоб з них дізнатися, що ж їх може очікувати в наступному році.

Так, наприклад, жителі Лисичанська, Сєверодонецька та Рубіжного в новорічну ніч можуть залишитися без світла. З 1 січня 2019 року місцевий оператор енергомереж не матиме права постачати електрику через те, що термін його ліцензії закінчився. А ось іншого постачальника так до сих пір і не вибрали.

Жителів Сєвєродонецька попереджають, що 6 грудня буде перекрито рух автотранспорту по Центральному проспекту і пов'язано це з урочистими заходами в честь Дня збройних сил України.

Щодня на Луганщині гинуть солдати під обстрілами, які не припиняються ні на хвилину.

Дізнатися більше про те, що відбувається на території Луганської області та в світі загалом можна на нашому сайті https://znaj.ua/ru.

Новини України і світу

Економіка України страждає через те, що порти в Азовському морі закриті, ось уже кілька днів 17 судів не можуть потрапити в пункт свого призначення. Все це пов'язано з санкціями накладеними Росією через ситуацію, що склалася в Керченській протоці. Але як кажуть останні новини, ніби як протягом кількох днів це питання буде вирішене і українські порти почнуть свою роботу в колишньому режимі.

З 1 грудня українцям піднімають прожитковий мінімум, який потягне за собою і підвищення пенсії.

І знову світ заговорив про кінець світу, вже вкотре. І ось знову точно сказали дату. Коли він настане, 16 грудня може бути останнім днем ​​життя людей на землі.

Ще більше свіжих новин на нашому сайті щогодини, будьте в курсі всього, що відбувається в рідному місті, країні і світі, щоб бути готовим до будь-яких несподіванок.