Вже 8 січня на офіційному сайті порталу «Всеосвіта» відбудеться освітній вебінар на тему «Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність», спікером якого є Наталія Андріївна Ковчин – психолог, член Української спілки психологів та автор психологічних тренінгів найрізноманітнішої тематики.

Учасники онлайн-вебінару зокрема дізнаються про особливості формування та функціонування колективу, і не лише учнівського. Розуміння власних особливостей та потреб кожним його членом, а також особливостей і потреб інших членів колективу, є запорукою позитивної атмосфери. Усі психолого-педагогічні особливості її формування буде розкрито у даному вебінарі.

Спікер вебінару, кандидат педагогічних наук та старший науковий співробітник Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук України, докладно розповість про основи управління колективом й психодіагностику та особливості адаптації кожного психотипу.

Основною метою онлайн-вебінару від «Всеосвіти» є розкриття сутності психологічної сумісності у колективі із врахуванням особливостей кожного типу особистості для ефективного функціонування та доброзичливої атмосфери.

Безкоштовний освітній вебінар охоплює широке коло слухачів, від адміністрації навчальних закладів до батьків учнів, адже кожен з нас є членом одразу декількох колективів з притаманними їм правилами.

Безкоштовна презентація та онлайн-запис вебінару для повторного перегляду будуть доступні для учасників одразу після перегляду.

Ви також зможете отримати офіційне підтвердження участі у вебінарі за умови сплати внеску у розмірі 49 грн. Для цього організаторами передбачено декілька способів оплати:

• за допомогою квитанції у відділеннях банків,

• за допомогою електронного переказу.

У Свідоцтві учасника буде зазначено успішний результат проходження додаткового тестування. Офіційний документ від «Всеосвіти» має унікальний ідентифікаційний номер, який можна перевірити на офіційному сайті порталу.

Учасники освітнього вебінару також матимуть можливість поставити запитання у спеціальному чаті, на які Наталія Андріївна відповість під час та після прямої трансляції.

Реєструйтесь для участі в онлайн-вебінарі на тему: «Формування позитивного психологічного мікроклімату в шкільному, педагогічному колективі. Психологічна сумісність» за посиланням на сторінці офіційного сайту «Всеосвіти» та ми сповістимо вас про його початок в електронному листі.

Крім зазначеного, на сайті освітнього порталу ви знайдете понад 25 вебінарів, присвячених темі навчання та виховання учнів, зокрема, формуванню в них навчальної мотивації, особливостям навчального процесу НУШ, використання сучасних методик у навчальному процесі та багато іншого.

Джерело https://vseosvita.ua/webinar/formuvanna-pozitivnogo-psihologicnogo-mikroklimatu-v-skilnomu-pedagogicnomu-kolektivi-psihologicna-sumisnist-30.html