Закордонний паспорт у Чернівцях

Кожен чернівчанин має можливість зробити закордонний паспорт. Він необхідний всім громадянам України для виїзду за межі держави. Паспорт можна зробити як дорослому, так і дитині, незалежно від віку. Останнім часом, українцям пропонують зробити біометричний паспорт, який відрізняється від звичайного посиленим захистом. Окрім іншої інформації, сюди входить відбиток пальців власника. І звичайний, і біометричний паспорти поки що використовуються в державі. Оформити цей документ – право кожного, та часто чернівчани стикаються з неприємностями. Щоб для вас цей процедура оформлення пройшла максимально просто, треба заздалегідь дізнатися про особливості отримання паспорту у місті.

Оформлення паспорту в Чернівцях

Для того, щоб оформити закордонний паспорт у Чернівцях, потрібно подати документи до державної міграційної служби. Через великі черги при подачі й обмежені години роботи працівників, ця процедура багатьом завдає великого клопоту. Через це в Чернівцях з’явилися компанії, які за додаткову плату самі займаються складним процесом. Щоб оформити проїзний документ самостійно, необхідно заповнити заяву, пред’явити український паспорт й оплатити дані реквізити. Після подачі ви повинні зачекати близько місяця, щоб забрати готовий паспорт. На сайті інформаційного агентства АСС ви зможете дізнатися додаткову інформацію про використання закордонного паспорту та особливості процесу оформлення документу в Чернівцях. Тут розміщуються новини, що пов’язані з діяльністю міграційних служб. Вони стануть корисними, якщо ви також хочете оформити закордонний паспорт.

Румунський паспорт у Чернівцях

Оскільки місто колись було під владою Румунії, багато чернівчан мають родинні зв’язки з цією державою. Якщо формально це довести, то можна легко зробити румунський паспорт. Країна суттєво спростила правила отримання громадянства для буковинців. Тепер для цього навіть не потрібна співбесіда, що доводить знання румунської мови та культури. Жителі міста активно цим користуються, адже отримавши паспорт Румунії, громадянин стає учасником безвізового режиму в Європі. Це хороший шанс для чернівчан отримати доступ до вільного пересування за кордон. Офіційно подвійне громадянство в Україні заборонене, тому якщо ви вирішили отримати румунський паспорт, то від українського треба буде відмовитися.