Хоча родовід піци йде від традиційних страв італійської кухні, в даний час вона є поширеним блюдом, яке люблять по всьому світу. Що цікаво, в різних країнах діють різні звички і уподобання щодо способу її приготування. У той час як класична італійська піца характеризується дуже тонким хрустким тістом, її американський аналог вимагає пухнастого, м'якого і товстого шару тіста. Швидка та зручна доставка піци львів тут.


Піца в світі


Оригінальна італійська піца складається з трьох основних компонентів: тонкого тіста, томатного соусу і пармезану. Таку піцу італійці подають вдома та в ресторанах, а усі добавки мають другорядне значення і, як правило, додаються вже після випікання.

Погляд на те, якою має бути смачна піца, відрізняється в різних частинах світу. Для прикладу, Скандинави їдять піцу з м'ясом шашлику і завжди їдять її з додаванням салату. В Америці смачна піца - це та, яка має дуже товстий шар тіста (що абсолютно неприпустимо у італійців) і посипана різними видами сирів.

Але кулінарні уподобання більшості рівніші. Люди цінують добре пропечене, злегка хрустке, але не дуже густе тісто, насичений смак стиглих томатів, приправлених орегано і помірну кількість хорошої якості сиру. І так ми створили коротку характеристику ідеальної Маргарити.


 Смачна піца для всіх


Однак пам'ятайте, що Маргарита - це тільки основа, яка відкриває можливості для створення всіляких страв. Тісто для піци робиться швидко і легко, тому в хороших піцеріях її завжди виготовляють на місці і випікають в спеціальних печах. Багатий набір доступних добавок дозволяє створити різні версії, які задовольнять очікування гостей з різними смаками.

Навіть вегетаріанці не повинні обмежуватися простою Маргаритою. Великою популярністю користується смачна піца Фунги, в якій поряд з основними компонентами з'являються ще й гриби. Інша вегетаріанська піца також містить паприку, кукурудзу, горох і цибулю, а любителі гострих відчуттів можуть взяти піцу з гострим перцем, зеленим перцем і каперсами.

Піца - це також ідеальний вибір для любителів м'яса. Поруч з овочами і сиром може з'явитися традиційна італійська салямі або пепероні, шинка, бекон, курка, м'ясо, шашлик, кабанос, і навіть польська ковбаса. Для тих, хто віддає перевагу більш вишуканій їжі, хорошим варіантом є піца з морепродуктами або тунцем.

Деякі піцерії, крім готового меню, пропонують своїм клієнтам можливість створення власної, авторської піци, на якій може знаходитися будь-яка композиція навіть самих хитромудрих інгредієнтів. Поруч з різними видами сирів і м'яса, тут можна знайти багатий вибір овочів, і навіть фруктів.