Варто мати на увазі, що покупка квартири від забудовника, це лише початок витрат. Квартири в новобудовах львів продаж, як правило, треба ще закінчити і влаштувати, а це може займати багато капіталу. Кошторисна вартість оздоблення та обладнання квартири від забудовника - це сотні доларів  за квадратний метр приміщення.

На етапі пошуку квартири, вкрай важливо, в якому районі буде розташована нерухомість. Бажаючи записати високу продаж, забудовник, сам не інформує покупців про те, що біля будівлі проходить дорога швидкого руху, звалище сміття, або під вікнами будівлі скоро буде проїжджати трамвай. Хоча у відповідності з законом для розробників та компаній, які продають нові квартири, вони зобов'язані підготувати  інформацію про ціни на квартири в новобудовах львів та про план  у радіусі 1 км капіталовкладення, таких як будівництво доріг, залізничних колій, очисних  споруд та інших об'єктів, які впливають на комфорт життя. Варто, однак, витрачати час і самостійно провести невелике дослідження, перевіряючи план зонування та наміри муніципалітету про найближчі околиці.

Інфраструктура має значення

Аспект, який необхідно ретельно перевірити, це питання потенційних робочих місць, центру міста та інших місць, які члени родини регулярно відвідують. Варто перевірити це в різний час доби, тому що існує велика ймовірність того, що ситуація виглядатиме зовсім по-іншому вранці, а в іншому випадку, після обіду. Велике значення має також доступність до місць обслуговування, таких як школи, дитячі сади, магазини або поліклініки.

Багато уваги треба самому розробнику приміщення під офіс львів. Найпростіше у випадку компаній, що котируються на фондовому ринку, тому що без проблем можна висвітлити історію такої компанії. У разі інших компаній, на це потрібно більше заходу, але не неможливо. Крім фінансових показників і загальної фізичної підготовки, подивіться на якість вже зроблених інвестицій.