Глибина звичайного змішувача 10-15 см. Прихована система монтажу дозволяє зробити душовий гарнітур набагато менше в глибині і обсязі. В цьому випадку в ньому практично немає виступаючих частин. Не порушується дизайн ванної кімнати, зберігаючи вишуканість і лаконічність будь-якого інтер'єру.

Види прихованих змішувачів

  1. Змішувач для душа має один поворотний важіль управління потоком води.

  2. Змішувач для ванни і душа, додатково до важеля управління має перемикач, який дозволяє подавати воду на один з каналів. Власне, ви можете використовувати такий змішувач для перемикання води, наприклад, на верхній стельовий душ, і ручну лійку. Все залежить від вашої фантазії.

  3. Термостат має дві поворотні ручки, одна з яких задає температуру, а інша регулює натиск води в зливі.

  4. Вентиль встановлюється додатково до змішувача або термостата, дозволяючи розширити можливості перемикання на більшу кількість функціональних точок.

  5. Існує так само ще один вид змішувачів прихованого монтажу, які монтують на плитковий борт або врізаються в акрил ванни

Який купити?

Змішувачі прихованого монтажу GROHE користуються визнанням у багатьох країнах Європи. Це бренд, який характеризується високою якістю і бездоганною зборкою. Ви можете придбати один з багатьох видів вбудованих змішувачів від даної компанії в магазині Кранок.

Чому Кранок?

Перш за все, це магазин з бездоганною репутацією. Тут запропоновані виключно оригінальні вироби від виробника, з усіма сертифікатами якості. Ви можете замовити змішувач в будь-якому місті України, скориставшись онлайн сайтом або безкоштовним номером телефону 0 800 502 201. Менеджери дадуть відповідь на будь-які супутні питання і допоможуть визначитися з вибором. Також Ви можете відвідати шоурум і «наземні» магазини в Києві і Харкові.