Наше повсякденне життя деколи настільки різноманітне і складне, що в будь-який момент можуть з'явитися спірні ситуації, з якими ми не завжди можемо впоратися самостійно. Кваліфікований адвокат допоможе вам вирішити виниклі юридичні проблеми.

            Якщо у вас виникла потреба у вирішенні юридичних питань, адвокат у Львові прийде на допомогу.

В яких випадках бажано звертатися в адвокатське бюро?

По-перше, у повсякденному житті часто трапляються події, які виділяються зі звичного кола турбот. Отримання спадщини, угоди купівлі-продажу, складання шлюбного договору, оформлення власності на квартиру, будинок або дачу – це тільки частина подій, в яких звичайна людина може легко заплутатися і наробити масу помилок, а юрист в цьому відмінно розбирається. При виникненні питань, пов'язаних з житлом, слід звертатися не до адвоката, який займається загальною практикою, а до спеціалізується саме у сфері питань нерухомості. Адже вузька спрямованість дозволяє більш ретельно вивчити правові документи, придбати неоціненний досвід. Кожен професійний адвокат з житлових питань має позитивну судову практику. Тому при виникненні будь-яких спорів, не варто роздумувати, а відразу звертатися до фахівця. Спектр житлових питань, у вирішенні яких допомагає адвокат, досить широкий. Подібна робота вимагає знань цивільного, спадкового, адміністративного, сімейного законодавства, у деяких випадках навіть кримінальної. Багато питань юрист вирішує «під ключ», що позбавляє клієнта від необхідності ходити по інстанціях у пошуках справедливості і визнання своїх прав.

По-друге, більшість людей просто не знають про свої права на пільги. Служби, які забезпечують соціальні гарантії, не поспішають пояснювати порядок їх надання. Наприклад, ні в інтернеті, ні в ЗМІ ви не знайдете інформацію з поясненням про те чи інше законодавче питання. Практикуючий адвокат зрозуміло пояснить вам конкретний пункт, та наведе приклади з життя.

По-третє, для більшості громадян, початківців комерційної діяльності, необхідна детальна професійна консультація. Їх цікавить маса питань: у якій організаційно-господарської формі створювати свою компанію (ТОВ або ПП), які документи треба підготувати, на що звертати увагу і т. п. А вже при ліквідації фірми юрист повинен консультувати власника буквально на кожному кроці, не допускаючи випадкового порушення правових норм.

Іноді трапляються і крайні ситуації: вам пред'явлено звинувачення за статтею кримінального кодексу. Панікувати не потрібно, але і сподіватися на свої сили не варто. У таких випадках досвідчений адвокат знає, як допомогти.