Вам хотілося б трохи змінити імідж та додати декілька нових речей та костюмів у свій гардероб? В такому разі вишиванка жіноча, якою так пишалися наші предки стане для вас найкращою ідеєю.

Цей вид українського національного одягу має багату історію, та уособлює прояви народної творчості, особливості культурних надбань, а також натхнення цілого народу. З давніх часів вишита сорочка, яку шили із лляного або конопляного полотна була головним символом чистоти, щирості та любові. Кожен виріб був справжнім витвором мистецтва, виготовлявся індивідуально для кожного, служив талісманом та сильним оберегом від сил зла. Кожен візерунок, який прикрашав ці сорочки був наділений глибоким символічним значенням. На сьогоднішній день існує багато різновидів цих візерунків, але серед них виділяють три головні – це абстракції, а також зооморфні та рослинні мотиви. Стародавні українці вірили, що усе живе, що їх оточує, особливо рослини, дерева, квіти та тварини, а також природні стихії можуть захистити їх від хвороб, від бідності, від невдачі, якщо їх зображення нанести на свій одяг.

Саме по цій причині, на сьогоднішній день існує так багато різновидів цих прекрасних речей, які не тільки мають гарний вигляд, але й чудово піднімають настрій, та дарують своїм власникам відчуття миру та комфорту.

Одним із найбільш популярних видів орнаменту на жіночих сорочках є зображення листя та ягід винограду, які символізують щасливе сімейне життя та добробут. Також доволі часто на цих виробах зображають калинове суцвіття, коло з яблук та барвінки. Всі вони символізували народження та довготривалість життя та успіх у коханні. На сучасних сорочках ви також можете побачити зображення не лише рослин, а й тварин та цікаві сплетіння візерунків, схожих на павутиння.

Якщо ви бажаєте придбати цей вид національного українського вбрання високої якості та по доступній ціні, то ми пропонуємо вам зазирнути до нашого магазину сучасного та стильного одягу у Києві або ж відвідати наш сайт ukrglamour.com.ua.

Тут ви зможете знайти яскравий та у той самий час елегантний одяг для всієї родини. Ми раді будемо запропонувати вам величезний вибір товару усіх розмірів та моделей, який відповідає усім гарантам якості та є сертифікованим.

Порадуйте своїх рідних та близьких вишуканим подарунком до свята, або придбайте щось нове та свіже для своєї колекції одягу.

Чекаємо на ваші замовлення та бажаємо вам гарних покупок!