Поєднана кухня з вітальнею – це не просто данина моді, а насамперед зручність. Правильно зонуючи простір приміщення за допомогою меблів, освітлення, оздоблення стін, можна домогтися максимальної зручності і функціональності кухні-вітальні. Самостійно це зробити дуже складно, але професійні дизайнери легко впораються з таким завданням.

Кухні на замовлення у Львові допоможуть зробити дизайн кухні неповторним.

Кухня-вітальня, оформлена в класичному стилі, відрізняється використанням дорогий раритетних меблів, матеріалів, дорогих тканин, каменів і дорогоцінних матеріалів в обробці. А головна її особливість – велика площа і простір. Якщо приміщення маленьке – такі меблі буде виглядати дуже безглуздо.

Купити кюхню в кредит можно в нашому салоні.

При обробці кухні важливо дотримуватися симетрію. Колірна гамма повинна бути світлих, спокійних тонів. Наприклад, добре буде виглядати кремовий відтінок жовтого, зеленого або блакитного кольору. Класичним варіантів є комбінація білого з позолотою.

Сучасні кухні у львові в нашому салоні.

Стіни можуть бути обклеєні світлими шпалерами з легкою текстурою, непомітним малюнком або візерунком. Добре виглядає декоративна штукатурка, розпис, тканина, дерев'яні панелі. Також стіни можна прикрасити колонами, арками і ліпниною.

Меблі для кухні-вітальні підбирається світлих відтінків, вона буде прекрасним доповненням до обраного стилю, особливо, якщо вона буде мати золоту чи бронзову обробку.

Класична кухня стане справжньою окрасою і гордістю вашого будинку. Тут ви зможете з великим задоволенням реалізовувати свої кулінарні здібності і приємно проводити час в теплому колі родини і друзів за обіднім столом.

Для того, що б дизайн вашої кухні радував вас довгі роки, варто замовити виготовлення меблів на кухню за індивідуальним проектом.