Картинки по запросу Автозапчастини: правила вибору

Вибір запчастин для автомобілів являє собою досить складну і відповідальну процедуру. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що на ринку в широкому асортименті представлені запчастини для автомобілів різних марок, причому їх поставляє велика кількість компаній-виробників. Багато покупців нових авто воліють «не морочитися» і звертаються до офіційних дилерів. Останні, в свою чергу, закуповують автозапчастини у сертифікованих постачальників конкретної марки. Звичайно, такий підхід дозволяє позбавити власника від мук вибору, та й компанії, що мають сертифікацію, постачають на ринок досить якісний продукт. Однак в реальності виявляється, що запчастини для автомобілів, що пропонуються автодилерами, коштують значно дорожче, ніж цілком собі якісні деталі від інших виробників. Інтернет магазин AvtoFit пропонує покупцям запчастини високої якості, як оригінальні, так і бюджетні варіанти.

Велика різниця в ціні між одними і тими ж, по своїй суті, автозапчастинами пов'язана з самою структурою роботи дилерських центрів. Як відомо, будь-який продавець нових автомобілів, що має статус офіційного дилера марки, несе відповідальність за проданий авто за гарантійними зобов'язаннями. При цьому гарантійний ремонт може бути найрізноманітнішим - відійшла з вини виробника пластикова накладка і закінчуючи капітальним ремонтом силового агрегату.

З цієї причини дилерські центри намагаються мінімізувати власні ризики, серйозно збільшуючи вартість планових робіт, а також пропонуючи більш дорогі автозапчастини, оригінальні і якісні. Крім того, велика вартість обумовлюється і іншим фактором: компанія-виробник автозапчастин несе серйозні витрати на отримання офіційного статусу постачальника, і також намагається компенсувати свої витрати. З цієї причини «сертифіковані» запчастини для автомобілів виявляються істотно дорожче і при попаданні в мережі роздрібної торгівлі.

А що ж являє собою горезвісний «неоригінал»?

Як правило, такі автозапчастини теж якісні і виробляються компаніями, які не належать до офіційних постачальників. З цієї причини їх продукцію не зустріти в офіційних дилерських центрах. Однак саме з цієї причини витрати виробника на сертифікацію відсутні, що дозволяє продавати запчастини для автомобілів за досить привабливими цінами. Для багатьох автомобілістів поняття «неоригінальні автозапчастини» звучить, свого роду, синонімом низької якості. Адже, як правило, більшість фірм-виробників знаходиться в Китаї, і сам цей факт нерідко викликає відторгнення. Однак так чи справедливий цей міф? Звичайно, на великому ринку запчастин для автомобілів зустрічається величезна кількість відверто контрафактної продукції. Однак, найчастіше, її поява пов'язана з діяльністю невеликих напівкустарних виробництв, де не йдеться про якийсь контроль якості. Однак це зовсім не означає, що «неоригінал» поступається в якості заводським аналогам.