У період приготування домашньої консервації господині все частіше використовують автоклави. У 2019 одним з найпопулярніших виробників в Україні стала компанія Укрпромтех, ознайомитися з усіма товарами цього виробника ві можете за посиланням https://cropper.com.ua/ua/avtoklavy/ . Чому покупці частіше вибирають саме цей бренд, нам розповів менеджер інтернет-магазину Cropper.

Виробник випускає 3 серії автоклавів:

  • ГУД;
  • Че;
  • УТех.

Відрізняються вони типом кришки. Також серед них є моделі з різним типом нагріву (від зовнішнього джерела, вбудований ТЕН), матеріалами (сталь, нержавійка), місткістю. Незалежно від конкретних характеристик, за допомогою автоклава ви зможете економити від 20% часу, так як при підвищеному тиску термічна обробка проходить швидше.

Нержавіючі автоклави серії Гуд

Лінійка ГУД – це нержавіючі автоклави з самопіджимними кришками. Основна частина моделей вогневі, але є і обладнанні електричним нагрівачем.

Електричний автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех ГУД-8 електро

Мінімальна місткість становить 8 банок, а тому Гуд-8 можна використовувати в квартирі, де немає місця для занадто великого устаткування. Дачникам ми рекомендуємо купувати автоклави, які вміщують від 20 банок, щоб за одну партію зробити достатню кількість консервів.

Лінійка Укрпромтех Че

Оскільки для виготовлення автоклавів Че використовують звичайну сталь, то вони недорогі. Наприклад, нержавіюча модель на 8 банок коштує 4700 гривень, а Че-8 – 1800. Кришка гвинтова, а тому забезпечує надійне закривання.

Електричний автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромте Че-8

Оскільки звичайна сталь піддається корозії, зовні вона покрита фарбою. Щоб процес виникнення іржі не почався зсередини, очищайте основну ємність від накипу і сушіть після кожного використання.

Автоклави для будинку серії УТех

Автоклави УТех бувають як нержавіючі, так і сталеві. Є моделі з вбудованим ТЕНом. Відмінна риса серії – болтове кріплення кришки. Воно надійне, але не таке зручне, оскільки кожен фіксатор потрібно затягувати окремо. Але мають болтові кришки УТех і плюси. Так, вони не мають обмеження за розміром, що дозволяє зробити широку горловину, через яку зручно завантажувати банки.

Електричний автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех УТіх-А40

В інтернет-магазині Cropper можна купити домашні автоклави з місткістю від 8 до 125 банок. Популярні виробники House Pro, Укпромтех, Новогаз, Bingo, Троян. Також в каталозі є інше обладнання для приготування смачних домашніх продуктів: сепаратори, маслобійки, дистилятори, коптильні.

Доставка по Україні Новою Поштою, Інтайм, є можливість самовивозу. Оплата при отриманні.