Картинки по запросу Килимки для ванної кімнати

Килимок для ванної - не така вже й дрібниця, як може здатися на перший погляд. Придбаний аксесуар повинен радувати око, бути простим в експлуатації, а головне - не вимагати особливих умов по догляду. У https://dimdecor.kiev.ua/category/bathroom/bath-mats/ можна знайти безліч варіацій килимків для ванної, але щоб придбати найбільш вигідний варіант, варто ознайомитися з цілим рядом порад по його вибору.

Мета придбання килимка

Підлога у ванній кімнаті може бути з натурального каменю, скляної або керамічної плитки, керамограніта. Це найбільш поширені варіанти для підлогових покриттів в умовах підвищеної вологості. Але жодна людина не може бути впевненим у тому, що, наступаючи мокрими ногами на кахель, він не посковзнеться і не вдариться об тверду ванну. Та й теплу підлогу встановлено не в кожному будинку, а наступати на холодний кахель після ванних процедур - це неприємно. Крім цього, після купання на підлозі можуть залишатися бризки і мокрі сліди від ніг, через що необхідно мити підлогу.

Одна з головних причин придбання килимка - це забезпечення затишного дизайну. Він є відмінним доповненням до інтер'єру ванної кімнати.

Яким повинен бути ідеальний килимок для ванної?

Щоб обраний килимок не доставив ще більше клопоту і проблем, важливо виділити деякі особливості, якими він повинен володіти.

1) Наявність протиковзких елементів. Це необхідно для того, щоб, покриття не линуло по мокрій підлозі. Різні виробники пропонують варіанти зі спеціальними присосками, латексними і гумовими основами, за рахунок чого забезпечується надійне розташування покриття на мокрій підлозі.

2) Вологостійкість і повітропроникність. Підлогове покриття у ванній повинно швидко сохнути, в іншому випадку, на ньому може утворитися грибок. Він швидко поширюється по периметру приміщення, а головне може стати причиною багатьох захворювань.

3) Стійкість до високих і низьких температур. Неякісне покриття, яке не призначене для експлуатації в умовах підвищеної вологості і температурних перепадів, може швидко деформуватися.

4) Простота у використанні. Килимок необхідний для забезпечення комфорту у ванній кімнаті, через що не повинен доставляти господині багато клопоту. Він повинен легко чиститися від різних забруднень, а також швидко сохнути.

5) Вписуватися в дизайн ванної кімнати. Покриття має гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення.

Визначившись з особливостями ідеального килимка, можна приступати до розгляду існуючих варіантів. Асортимент підлогових покриттів для душових величезний. Існує кілька критеріїв, на які слід звернути увагу: матеріал, розміри, форма, колір.