Знання про майбутнього замовника дозволяє знизити ризик не отримати належних грошей за продані товари чи надані послуги. Перш ніж розпочати співпрацю, варто перевірити його фінансове становище. Однак зібрати інформацію про ділового партнера не завжди легко. Можна спробувати зробити це самостійно або покластися на спеціалізовані компанії. На жаль, іноді це пов’язано з досить високими витратами. Vkursi.pro представляє способи перевірити клієнта.

Основні методи перевірки компанії

Вам не доведеться заглиблюватися в кишеню, щоб перевірити свій авторитет. Багато інформації вже можна отримати, ввівши назву конкретної компанії в Google. Завдяки цьому кожен підприємець має можливість дізнатися про імідж підрядника в Інтернеті.

Аналіз інформації у пресі та опублікованої в електронній формі, також є чудовим способом перевірки. Однак вони в основному стосуються великих підприємств, які є лідерами у своєму сегменті. Для менших компаній, про які рідко пише преса, ви можете шукати інформацію в галузі, в якій вони працюють.

Ввівши назву компанії в пошуковій системі, швидше за все, ви також відразу побачите посилання на головну сторінку компанії та її профіль у соціальних мережах. Варто дізнатися про коментарі, які з’являються до них. Також можна просто зателефонувати в компанію, це дозволить вам дізнатися, чи існує клієнт насправді.

Реєстр національних судів

Копія національного реєстру судів може виявитися дуже корисною для перевірки довіри замовника. Однак це лише комерційні юридичні компанії, тому до неї не включаються фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність. Реєстр не тільки підтверджує існування конкретної компанії, але й інформує про тип та період діяльності, контактні дані та розмір капіталу. Він також вказує, хто є його власником, а також перераховує органи та спосіб його представлення. Як результат, реєстр національних судів дає уявлення про майже загальну картину бізнесу, який веде даний підрядник.

Звернення до податкової інспекції

Податкова інспекція може видавати довідку про заборгованість з боку клієнта. Для цього, однак, потрібна згода підрядника. Вона повинна бути представлена у письмовій формі, з його підписом та печаткою, що використовується для ділових цілей. Простіше просити підрядника подати довідку з податкової служби, що підтверджує, що у нього немає податкової заборгованості. Її можна отримати, надіславши відповідну заявку поштою або особисто подавши її в офіс.