Одяг людини в деякій мірі відображає її внутрішній світ. А якщо говорити про наряд для нареченої, то інакше просто бути не може. Але пропозиції дизайнерів дозволяють зробити це дуже швидко. Серед презентованих на даний період суконь для нареченої, можна виділити наступні варіанти:

  • пишні, якими цікавляться дівчата традиційних поглядів. Такі сукні можна підібрати, якщо зайти на сайт;
  • в стилі «Принцеса» вибирають панянки, які з дитинства мріють перетворитися на казкову принцесу хоча б на один день;
  • наречені з витонченими формами бажають підкреслити свою красу і купують сукні в стилі «русалка» або «рибка»,  що щільно облягають тонку талію, а до низу переходять у розкльошену або пишну спідницю;
  • сукні в стилі Ампір, які пропонує український виробник весільних суконь, привертають увагу ніжних і мрійливих дівчаток.

Чим приваблюють наречених весільні сукні в стилі Ампір

Зупинимося докладніше на романтичних весільних сукнях. Наряди для наречених грецького стилю отримали популярність в XVIII у Франції. Основою для створення сукні стали грецькі туніки, які за переказами носили грецькі богині. Згодом в сукнях стилю Ампір виходили заміж англійські наречені, а потім про них вже стало відомо в Європі і Азії. З тих часів і до наших днів сукні в грецькому стилі не покидають п'єдестал моди і привертають романтичних і мрійливих по своїй натурі панянок.

Сукня у грецькому стилі являє собою наряд із завищеною талією, широким поясом під грудьми. Ліф сукні може бути прикрашений стразами, бісером, макраме. Верхня частина сукні виконана у вигляді квадратного вирізу на грудях або у  ліфом в формі серця. Багато моделей шиють з широкими або вузькими бретелями, рукавчиками різної довжини. Що стосується спідниці, то її виготовляють з легких тканин, вільного крою без кілець і поб'юбників.

Але не варто думати, що всі сукні в стилі Ампір однакові. Це далеко від істини, тому що український бренд весільних суконь в грецькому стилі дуже багатоликий. Це і класичні довгі наряди, і кокетливі коротенькі платтячка з різноманітними варіантами ліфів, декором, з різної тканини. Тому кожна сукня по-своєму красива, унікальна і цікава, переконатися в цьому можна тут.

Весільні сукні в стилі Ампір підійдуть, як для наречених з ідеальною фігурою, так і для панянок, яким необхідно приховати деякі похибки. І ті, і інші будуть виглядати в такому вбранні ніжно, романтично і дуже привабливо. А це саме те, що потрібно нареченій.