Юридичні послуги – це сукупність дій, спрямованих на задоволення попиту і потреб фізичних та юридичних осіб у сфері права. Юридичні послуги львів для бізнесу – це дії, спрямовані на надання допомоги в створенні і супроводі діяльності всіх організаційно-правових форм підприємств і індивідуальних підприємців.

Юрист по земельних питаннях допоможе вам вирішити спірні питання.

Чому так актуальні юридичні послуги сьогодні?

Завжди існує ряд питань і завдань, рішення яких вимагає багато часу і компетенції. Це ті завдання, які не можна повністю вирішити без допомоги юристів. Сьогодні, важливість і актуальність юридичних послуг пов'язана ще і з частими змінами законодавчої бази, а також необхідністю професійного захисту інтересів бізнесу на всіх етапах його утворення, функціонування і реорганізації. Податковий адвокат проконсультує вас з питань оподаткування.

Які юридичні послуги ми можемо запропонувати Вам?

Сфера юридичних послуг, на яких спеціалізується наша компанія, включає в себе область господарського, корпоративного, податкового та договірного права. Основні послуги, які ми можемо запропонувати Вам, це: реєстрація та ліквідація бізнесу, реєстрація змін, ліцензування різних видів діяльності, отримання дозволів і сертифікатів, реєстрація торгових марок, юридичні адреси.

За визначенням, реєстрація бізнесу - це послуга, пов'язана з наданням юридичної допомоги в організації процесу реєстрації підприємства чи приватного підприємця. На практиці - це повне виконання всіх процедур, необхідних для початку роботи будь-якої юридичної особи (компанії, організації, підприємства), а також фізичних осіб-підприємців відповідно до норм законодавства України. Сюди входять такі дії як: вибір організаційно-правової форми власності та оптимальної системи оподаткування, підготовка та складання засновницьких документів і т. д.