Електронне навчання вУкраїні розвивається стрімкими темпами. Підраховано, що найближчим часом такий метод навчання стане настільки поширеним, що ніхто не здивується тому, що хтось навіть навчається в Інтернеті.

Навчання в Інтернеті поширюється всіма засобами, і не дивно, що це відбувається тому, що, здається, це майбутнє освіти. Практично будь-які знання можна здобути через Інтернет, включаючи можливість вивчення іноземних мов, зокрема англійської https://naurok.ua/course/english.

Переваги вивчення англійської мови в Інтернеті

Переваг цього методу навчання багато. Перш за все, великою зручністю для студента є свобода часу. Ви можете навчатися, коли у вас є час і бажання, а не тоді, коли вам потрібно. Велика зручність, але є і невеликий улов. Зазвичай для такого навчання потрібна самодисципліна та хороша організація. Іноді це закінчується великими намірами.

Ще одна велика перевага полягає в тому, що ви можете вчитися, не виходячи з дому. Вам не доведеться турбуватися про будь-які маршрути. Зручне крісло, чашка гарячого какао та комп’ютер з відповідною платформою електронного навчанняnaurok.ua, і ви можете розпочати навчання. Це сенсаційне рішення для людей з обмеженими можливостями, які мають проблеми з проїздом по місту.

Відомі питання та матеріали можна повторювати нескінченно багато разів. Тут немає обмежень. Ви завжди можете повернутися до матеріалів і, що важливо, навчання відбувається у власному темпі, а не нав'язується. Крім того, важливий стиль навчання. На типових денних курсах викладач проводить заняття по-своєму, що може не влаштовувати кожного студента. Одні мають зорову пам'ять, інші - слухову пам'ять, а інші - кінестетичну пам'ять. Відомо, що іноземною мовою найкраще, якщо вам пощастить і не маєте проблем запам'ятати вимову мови, але не всі можуть похвалитися такими здібностями і тут виникає проблема. Однак це стосується лише звичайних курсів, оскільки онлайн-курс іноземної мовиnaurok.uaздатний вирішити цю проблему. Практикуючи вимову, повторюючи звуки, мелодії мови, нескінченно слухаючи свої та чужі висловлювання.

Ще однією перевагою вивчення іноземної мови в Інтернеті є те, що курс дешевший, ніж стаціонарний. Крім того, ви економите лише на можливих поїздках на стаціонарний курс. Крім того, в Інтернеті ви можете знайти сторінки, які дозволяють безкоштовно вивчати іноземну мову, але ви повинні врахувати, що курс не завжди закінчується підсумковим іспитом та сертифікатом.

Недоліки вивчення англійської мови в Інтернеті

Перший і основний недолік полягає в тому, що немає прямого контакту з викладачем і однокласниками. Для одних це великий мінус, для інших - велика перевага. Не всі стикаються зі стресом і сором'язливістю, а навчання самотужки є для них найбільш підходящим. Ті, кому не вистачає прямого контакту з наставником, завжди можуть користуватися онлайн-каналами. Крім того, є платформи для електронного навчання, які пропонують групове та менторське навчання в потрібний час, а потім ви можете використовувати месенджер для спілкування з іншими учнями та викладачем. Почуття усамітнення також можна подолати, використовуючи такі речі, як дискусійні форуми чи інші онлайн-канали, де ви можете спілкуватися з людьми, які практикують онлайн-навчання.

Недоліки, як бачите, не означають, що ви не можете впоратися з ними. Є спосіб для всього. Все, що вам потрібно, - це правильна мотивація діяти, і курс, безумовно, закінчиться успішним результатом.