Лазерне випромінювання впливає на меланін — пігмент, що знаходиться всередині стрижня волосся та у волосяному фолікулі. Меланін нагрівається і руйнує кровоносні судини, що живлять волоски, в результаті чого вони просто відмирають. Цей процес проходить абсолютно безболісно. Лазерна епіляція (Київ) — це процедура з видалення небажаного волосся за допомогою променів лазеру.

10-20% волосся на людському тілі знаходиться в сплячій стадії. Для довгострокового видалення максимальної кількості волосся знадобиться пройти кілька процедур з проміжком у 3-6 тижнів. Точна кількість сеансів і інтервал між ними допоможуть розрахувати фахівці Mediostar.

Правильна підготовка до процедури

Лазерна епіляція — не травматична процедура, однак вона вимагає попередньої підготовки. За 3-4 дні до призначеного сеансу волосся голять за допомогою станка. Це необхідно задля ефективної роботи лазерних променів. Якщо волосся буде занадто довгим, енергія лазерного випромінювання не зможе дістатися фолікула і зруйнувати його.

Після гоління важливо не обробляти шкіру за допомогою тоніку або гелю, що містять спирт. За місяць до лазерної епіляції потрібно припинити засмагати на сонці та в солярії.

Також необхідно переконатися у відсутності протипоказань. До них відносять:

  • онкологічні, аутоімунні та інфекційні захворювання;

  • дерматологічні захворювання шкіри в стадії загострення;

  • цукровий діабет 1 і 2-го типів;

  • вагітність на будь-якому терміні.

Варикозне розширення вен, наявність родимих ​​плям і родимок не є абсолютними протипоказаннями, але вони вимагають попередньої консультації дерматолога-косметолога.

Лазерна епіляція в Києві в Mediostar

Для видалення волосся лазером фахівці Mediostar використовують обладнання Lumenis Light Sheer Desire. Це апарат останнього покоління, діодний лазер, в якому використані інноваційні технологічні рішення.

Переваги Lumenis Light Sheer Desire:

  • виключає можливість пошкодження епідермісу;

  • має дві насадки, які дозволяють обробляти делікатні ділянки тіла;

  • підходить клієнтам з будь-яким фототипом шкіри.

Перша процедура забезпечує видалення до 40% волосся на стадії активного росту. Наступні сеанси допомагають досягти ідеального результату.

Лазерна епіляція є однією з найбільш популярних послуг в Mediostar. Безліч жінок вже оцінили її переваги.