Якщо у вас немає бажання та часу для вирішення питань повернення грошей з проблемних боржників, але ви прагнете зберегти фінансову стабільність своєї компанії та її репутацію, ми радимо вам перейти за посиланням https://talion-plus.com.ua/ та ознайомитись з послугами колекторської агенції «Таліон Плюс». Ця компанія допоможе вам повернути проблемні борги та при цьому зберегти гідність фінансової установи.

Які послуги пропонує колекторська агенція «Таліон Плюс»?

Компанія «Таліон Плюс» працює в трьох основних напрямках:

1.   Досудове стягнення заборгованості.

2.   Судове стягнення заборгованості.

3.   Факторинг.

Давайте детальніше зупинимось на останній послузі та розберемо, що таке факторинг та чим саме він вигідний для клієнта колекторської агенції «Таліон Плюс»?

Допустимо, у вас невеличка фірма, яка виробляє та поставляє продукцію.  Ви виграли тендер на постачання великої партії свого товару до крупної компанії, але у контракті зазначений пункт про те, що оплата за товар буде з відстрочкою, наприклад на три місяці. Що робити у такій ситуації? Якими коштами підтримувати свій процес виробництва, чим платити заробітну плату співробітникам та як не опинитись у складній фінансовій ситуації?

Виходу є два:

  • Ви можете взяти кредит.
  • Скористуватись послугою факторингу.

Перший варіант може бути не вигідний для вашої фірми для покриття касового розриву. Тому факторинг вважається самим ідеальним рішенням для відновлення оборотного капіталу.

Агенція «Таліон Плюс» пропонує послугу факторингу на самих вигідних умовах, скориставшись якою ви отримуєте кошти від компанії з передачею прав на вимогу заборгованості з покупця ваших товарів.

Коли потрібен факторинг?

Скористуватись послугою факторингу буде доречно, якщо ви маєте взаємовідносини з чималим покупцем з жорсткою схемою відстрочки оплати або бажаєте підвищити лояльність контрагенту до своєї фірми та маєте намір надати відтермінування.  З факторингом ви підтримуєте свій оборотний капітал та збережете репутацію.

До переваг факторингу можна віднести:

1.   Надання коштів без застави.

2.   Лояльні умови до платоспроможності клієнта.

3.   Страховка від несплати боргу.

4.   Підвищення привабливості фірми для клієнтів.

Це далеко не всі плюси послуги факторингу. Щоб дізнатись всі переваги переходьте на сайт колекторської агенції «Таліон Плюс» або звертайтесь до працівників фірми за телефоном: 0800 215 017.