У століття сучасних технологій, вирішення завдань потрібно виконувати з урахуванням нових можливостей. Для цього потрібно орієнтуватися на світовий досвід і застосовувати здоровий глузд. Тільки ми відповідаємо за впровадження нових рішень в будівельній галузі і рішення самих нестандартних завдань.
З року в рік експлуатація залізобетонних резервуарів в системах водопостачання, пожежного запасу, питної води втрачає попит. Це пов'язано безпосередньо з тим, що велика частина резервуарів перевищує нормативні експлуатаційні терміни і носить аварійний статус. При проектуванні подібних резервуарів фахівцям доводилося орієнтуватися на технології і можливості, які були доступні в той час. Зараз полімерне і металеве виробництво вийшло на новий високий рівень. У сукупності це робить можливим вирішення складних завдань, використовуючи при цьому менший бюджет.
Наша історія створення модульних ємностей.
Нашої компанії вдалося знайти нове рішення з виробництва пожежних резервуарів, складів КАС, сталевих ємноестей питної води, ємності для стоків об'ємом до 4000 м3. Ми орієнтувалися на багаторічний досвід, який мають наші європейські сусіди, які використовують технологію будівництва модульних резервуарів вже більше трьох десятків років. Наша команда інженерів виконала всі необхідні доопрацювання, існуючих каркасних ємностей удосконалила і адаптувала цю технологію з урахуванням всіх особливостей нашого клімату і в цілому країни.
Зараз наші замовники можуть придбати швидко-збірні металопластикові резервуари:
• висота від 1 метра до 10 метрів;
• діаметр від 4 метрів до 32 метрів.
Модульні резервуари ідеально підходять для питної і технічної води, пожежного запасу, як ємності для зберігання рідких аміачних добрив і КАС. Також в них можуть зберігатися різні агресивні розчини. Для такої ємності характерні певні переваги. В першу чергу слід відзначити, що в розібраному вигляді ємність займає незначне місце. За рахунок цього зібрати її можна в будь-якому важкодоступному місці. Тривалість монтажу займає всього один-два дня. Великим попитом користуються ємності пожежні 50 м3, 100 м3, 200 м3, 500м3.
При цьому монтаж можна виконувати при будь-яких погодних умовах і додатково немає необхідності використовувати вантажопідйомну техніку. Це також говорить про легкості обслуговування і ремонту резервуара. Якщо є необхідність, демонтаж також не складе особливих труднощів, як і установка модульної ємності в новому місці. Це все прямо пов'язане з технічними характеристиками, якими володіє метал і пластик. За зберігання води відповідає оцинкований корпус, а контактує з рідиною пластиковий вкладиш.