До вашої уваги експрес на чемпіонат Нікарагуа на 13-й тур Клаусури. В матчі між «Сабанас» і «Реал Мадріс» гості будуть ближчі до перемоги, «Манагуа» повинна перемагати вдома «Реал Естелі», а «Діріанген» і «Ферретті» голами не порадують.

«Сабанас» – «Реал Мадріс»

«Сабанас» однозначно найгірша команда чемпіонату. Клуб замикає турнірну таблицю з 6-а очками після 12-и турів, здобувши лише 1 перемогу в 2-у турі, і вже 10 поєдинків команда не радувала своїх вболівальників. Також в «Сабанаса» найгірша атака на рівні з клубом «Окоталь» – по 7 забитих, і ще найгірший захист при 25-и пропущених, що і призвело до найгіршої різниці голів, а саме -18.

«Мадріс»  також не «блищить» результатами, але виступає краще за суперника. Команда посідає 7-у сходинку і бореться за попадання в плей-офф Клаусури. Різниця голів у «Мадріс» також мінусова, але набагато краща, всього – 5, при 11-и забитих і 16-и пропущених.

В останніх 3-х очних зустрічах «Реал Мадріс» жодного разу не програв, двічі перемігши і зігравши внічию. В цьому матчі у гостей знову є шанси вийти переможцями, адже господарі поля в жахливій формі, яка налічує 10 матчів без перемог, і пропустивши в цих 10-и іграх аж 21 гол. «Мадріс» навпаки почав виправляти ситуацію, і в двох останніх турах переміг і тепер бореться за плей-офф чемпіонату, що і повинно вмотивувати гостей на позитивний результат. Тому пропонуємо взяти фору гостей, за дуже хороший коефіцієнт 1,93 на  Виваро Бет .

«Діріанген» – «Ферретті»

Ще до недавна «Діріанген» очолював турнірну таблицю чемпіонату, але дві поспіль невдачі відкинули команду на 3-є місце. «Діріанген» показує найбільш «нудний» футбол в чемпіонаті, забивши в 12-и турах 14 голів  і пропустивши всього 6, що означає, що в матчах за їх участі забивається всього по 1,7 гола за гру в середньому, а це найнижчий результат. Але пропускає команда найменше.

«Ферретті» повна протилежність «Діріангена», команда забила 22-гола, що на рівні з «Манагуа» 2-й найкращий результат, але пропустила 15 голів, і загалом в матчах за участі «Ферретті» забивається по 3,1 гола за гру, що є найвищим результатом.

В цій грі хочу запропонувати ставку, яка більше «до душі» саме господарям поля – тотал менше 2,5. В останніх 10 матчах «Діріанген» 8 раз команди не могли забити більше 2 гола, а в останніх 7-и очних зустрічах на полі «Діріангена», команди жодного разу не пробили ТБ2,5. Тож, попри хорошу гу в атаці гостей, вірю, що господарі зможуть зупинити їх плани, і «занести» потрібний тотал.

«Манагуа» – «Реал Естелі»

Саме «Манагуа» змістила «Діріанген» з 1-го місця в таблиці. Столична команда лідирує, випереджаючи 2-е місце, на якому йде саме «Реал Естелі», на 2 очки. Команда в хорошій формі, вигравши останні 4-и тури,  а на своєму полі «Манагуа» не знає смаку поразок вже 12 матчів поспіль. Забиває команда непогано – 22 голи, за 12 турів, а пропускає в середньому рівно по голу за гру.

«Реал Естелі» на даний момент друга команда чемпіонату, і команда з найкращою атакою – 23 забиті м’ячі, що є кращим результатом, водночас і має одну з кращих ліній захисту – 7 пропущених, менше лише у «Діріангена». «Естелі» також виграв свої останні 4-и тури.

Цей поєдинок буде не простим для обох, адже ціна перемоги 1-а сходинка. «Манагуа» краще виступає на своєму полі, і останню очну зустріч, яка була заграна на полі «Манагуа», виграли саме тодішні господарі. Тож в цьому матчі пропонуємо поставити на фору гостей 0, адже гості також не «хлопчики для биття».