Як підібрати слухові апарати

Залежно від того, що ви хочете отримати від свого слухового апарату, ви можете вибрати один із кількох різних типів. Вони відрізняються за розмірами, але основні відмінності полягають у тому, де вони розміщуються. Деякі вставляються у вухо, а інші знаходяться за ним. Різні види втрати слуху вимагають різних типів слухового пристрою, тому Вам, можливо, не підійде будь-який. Однак знання кожного з них може допомогти вам прийняти рішення, якщо вам доведеться вибирати між двома або більше.

Види слухових апаратів

BTE або завушний слуховий апарат. Це найбільший вид слухового апарату і один із найпоширеніших. У той час як моделі BTE іноді випускаються в міні-версіях, їх носять за вухом та проводять трубочки над верхом. Плюси: простий в налаштуванні, безліч функцій і розраховані на велику втрату слуху. Мінуси: громіздкі і можуть викликати защемлення вуха.

ITE або внутрішньовушний слуховий апарат. Вони розміщуються у вушній раковині. Менші за моделі BTE, хоча дещо помітніші за ITC. Плюси: проста вставка та відносно гнучкі функції. Мінуси: візуально помітні та менш потужні, ніж більшість моделей BTE.

ITC, або напівканальний слуховий апарат. Схожий на модель ITE, але ще менший. Цей слуховий апарат знаходиться просто у вушному каналі. Плюси: відносно непомітний і менше відчуття «підключення» під час носіння. Мінуси: дискомфорт, короткий час автономної роботи та складне видалення.

CIC або слухові апарати, що повністю входять в канал. Це найменший тип. Вони сидять повністю всередині вуха. Плюси: майже непомітний, менше шуму вітру. Мінуси: важке налаштування, менша кількість функцій та короткий час автономної роботи.

RIC або ресивер у вушному каналі. Також їх називають приймачем в каналі, вони менші, ніж моделі BTE, але ними легко маневрувати і вони пропонують широкий спектр високотехнологічних функцій. Вони зручно сидять за вухом, тоді як на відміну від BTE - приймач RIC розташований в кінці тонкого вушного провідника, створюючи чудовий досвід прослуховування з меншим споживанням енергії.

Вибір марки та моделі слухових апаратів вимагає врахувати ваші потреби, бюджет та будь-які додаткові функції, які ви хочете отримати. Спеціаліст по слухопротезуванню запропонує Вам сучасний слуховий апарат, ціни на нього можуть бути різними. Шукайте офіційних представників виробника з сертифікатами якості.

Батарейки для слухових апаратів: https://sluh.ws/category/batarejki/