Відволіктися від щоденних проблем допоможе різноманітний світ комп'ютерних ігор. Деякі люди стверджують, що подібна розвага не несе в собі нічого корисного. Але це зовсім не так. Ви зможете розвинути в собі безліч корисних навичок, які в подальшому можна активно використовувати в повсякденному житті. Для того, що б вибрати гру потрібно знати існуючі жанри. Виділяють такі жанри комп'ютерних ігор: аction; бродилки-стрілялки; шутери від першої і третьої особи; файтинг; слешер; симуляроты; стелс-екшн; технічні; економічні; спортивні. Як бачите, різноманітність ігор дозволяє підібрати розвагу для себе. Найбільш популярні жанри це – бродилки-стрілялки та симулятори. Незважаючи на те, що вони – абсолютно протилежні, кожен з них має своїх шанувальників. Вибрати ігри можливо, ознайомившись з коротким описом сюжету, скриншотами і короткими відео кожної з представлених. При бажанні гравець зможе отримувати новини про ті ігри, які тільки з'явилися або ж деякі інші нововведення у вже існуючих. Варто зануритися в світ комп'ютерних ігор, щоб отримувати нові, раніше невипробувані відчуття.

У світі комп'ютерних ігор файтингом прийнято вважати певний жанр, який імітує різні за стилем єдиноборства, при цьому в сутичці персонажі беруть участь у незначній кількості в умовах обмеженого простору, іменованого ареною. Як правило, користувачеві пропонується на вибір можливість битися в поєдинку з віртуальним, або реальним суперником «один на один». Дещо рідше пропонується варіант зі сутичкою на одній арені з 3-4 супротивниками.

Файтинг створюються не для того, щоб гравець на протязі всієї гри блукав і шукав противника на довгому рівні. Тут все набагато простіше, і від цього більш захоплююче. Бій обчислюється певним непарною кількістю раундів; вийти за межі арени не можливо. З кожним пропущеним від суперника ударом, життєві сили зменшуються; бійка не є безперервною; для перемоги потрібні не тільки певні вміння, але й розуміння стратегії бою.

Важливою особливістю таких ігор є точна спрямованість на боротьбу, суперництво. Саме тому цей жанр ідеально підходить для провидіння кібер-чемпіонатів по найрізноманітнішим видам єдиноборств.

Під коректної балансуванням в файтінгах прийнято вважати врівноваженість сил супротивників. Ідеальною є ситуація, коли кожен з існуючих персонажів мають рівнозначним набором комбінацій прийомів, супер ударів і можливостями пересування. Але якби всі бійці мали однаковими прийомами ведення бійки, то жанр ігор файтинг втратив би інтерес до себе вже давно. Саме тому кожен з персонажів має властивий тільки йому бойовим стилем, який в залежності від задуму розробників можна використовувати в чітко прописаних комбінаціях.