Hikvision має більш 300 різних систем відеоспостереження, які можуть працювати в різних приміщеннях і на відкритих майданчиках, в тому числі в комерційних будівлях, комерційних будівлях, торгових центрах, банках, школах, житлових комплексах, складах, автостоянках, офіси, будинки, квартири і безліч інших об'єктів. Якщо ви хочете дізнатися, як вибрати відповідний продукт для моніторингу, перейдіть на офіційну сторінку інтернет - магазину інтелектуального відеоспостереження Trassir або зв'яжіться з нашими фахівцями перейшовши за вказаною активному посиланню, щоб ознайомитися з роботою системи моніторингу. 

Впровадження продукції Hikvision

Широкий асортимент Trassir пропонує IP камери Hikvision, які зазвичай діляться на звичайні дробовики плюс об'єктиви і вбудовані напівсферичні камери. Hikvision самостійно розробила і випустила 12-мільйонного камеру «риб'яче око» в півкулі.

Технічні характеристики

Пристрій може виводити зображення в реальному часі з роздільною здатністю 3072x3072, структурою IP66, і його основні технічні параметри наступні:

  • Підтримка цифрового широкого динамічного, 3D цифрова функція шумозаглушення 
  • Високоефективна інфрачервона лампа, тривалий термін служби, всенаправленная заливка на 360 градусів, дальність опромінення до 15 метрів 
  • Підтримка до 128G Micro SD / SDHC / SDXC карти локального сховища 
  • Супер ширококутний об'єктив, який може використовуватися, щоб охоплювати 360 °, що не оглядаючи сліпу зону 
  • Підтримка апаратного забезпечення для корекції панорамного або часткового зображення, після корекції відеопотік може бути безпосередньо виведений для попереднього перегляду або запису.
  • Підтримка корекції панорамних або часткових зображень, а також підтримує три режими виведення
  • Підтримка транскордонного виявлення, виявлення регіональних вторгнень і купольної камери сигналізації тривоги
  • Підтримка виведення теплової карти «риб'яче око»
  • З різними режимами балансу білого, придатними для різних сцен
  • Підтримка компенсації підсвічування, функція автоматичного електронного затвора, адаптуватися до різних середовищ моніторингу.

Особливості введення

Вищевказані параметри пристрою дозволили створити 12 мільйонів камер Hisvision з напівсферичними камерами з унікальними характеристиками. Двосторонній зв'язок: пристрій має вбудований мікрофон і динамік, що дозволяє реалізувати двосторонню голосовий зв'язок без зовнішнього обладнання. Інфрачервоний світло, що заповнює: з трьома високоефективними інфрачервоними лампами, кожен з яких відповідає за 120 ° світла, що заповнює, для досягнення 360 ° повного діапазону інфрачервоного світла, що заповнює в незалежності від часу доби.