Імплантологія - це прогресивна наука, яка дозволяє відтворити зуби, втрачені внаслідок травм, пошкоджень або неправильного догляду за гігієною ротової порожнини. З роками зубні імплантати стають все більш популярними та все більш доступними для великої групи пацієнтів, через більший інтерес до них та зменшення ціни на імплантологічні процедури. Імплантація зубів Львів - це шанс для красивої посмішки.

Що таке зубний імплантат?

Імплантат - це спеціально виготовлений, зазвичай виготовлений з титану, штучний корінь зуба, який замінює видалений або раніше втрачений природний корінь. Зубний імплантат дозволяє прикріпити нову зубну коронку замість втраченого зуба. Зубний імплантат поміщається в кістку шляхом вкручування. Зубні імплантати можуть замінити як окремі зуби, так і цілі зубні дуги.

Види зубних імплантатів

Існують різні види зубних імплантатів. Найпопулярніші і ті, що найдовше використовуються - титанові імплантати.

Титанові імплантати вперше були використані в Швеції в 1965 році як проект шведського професора Пер-Інгвара Бранмарка. Зубні титанові імплантати надзвичайно довговічні, їх можна використовувати для більшості пацієнтів без побічних ефектів. Імплантація зубів з титану є однією з найдорожчих стоматологічних процедур.

Альтернативою титановим імплантатам є цирконієві імплантати, також відомі як керамічні імплантати. Цирконієві імплантати підвищують естетику цього способу заповнення прогалин у зубах, оскільки їх текстура та колір нагадують природну тканину, яка будує зуби. Цирконієві імплантати демонструють високу біологічну сумісність з природною тканиною зубів, а також високу стійкість до зовнішніх факторів - корозії, дії холодних, гарячих та кислих речовин, а також зміни температури навколишнього середовища.

Імплантаційна хірургія відлякує пацієнтів через необхідність серйозного хірургічного втручання, страху болю та прийняття імплантату. Ці проблеми цілком зрозумілі, але сучасні стоматологічні методи зводять до мінімуму побічні ефекти, ускладнення та біль після операції.

Пацієнтам, які вирішили зробити імплантацію зубів, має бути старше 20, а то й 25 років, оскільки в цьому віці щелепна кістка набуває остаточної форми. Не існує нижньої вікової межі, яка перешкоджає імплантації зубних імплантатів.

Після хірургічного втручання пацієнт переживає період реконвалесценції, протягом якого імплантат повинен бути прийнятий організмом, а тканини пародонта гояться після операції. Процес стабілізації зубних імплантатів зазвичай триває до півроку, і в цей період використовується тимчасова коронка, що доповнює відсутні зуби. Остаточна заміна зубних дуг відбувається при отриманні та стабілізації зубного імплантату в кістки, а тканини регенеруються. Коронка зуба, прикріплена імплантатом, може бути тканиною вашого власного втраченого зуба або новою формою, створеною вашим зубним протезистом.