Ви все ще у пошуках здорової, ситної та корисної страви? Тоді ви звернете увагу на суші! А ми підкажемо, як вибрати низькокалорійні суші, захоплення якими не відіб'ється негативно на вашій фігурі. Поєднання рису, риби або морепродуктів і овочів роблять цю японську страву смачною й здоровою. Саме тому суші так полюбили адепти здорового способу життя. Але виникає цілком логічне питання: а чи можна їсти суші під час дієти? Відповідь на нього дає доставка суші у Львові OKADA - https://okada.com.ua/

З одного боку, в порівнянні з багатьма стравами європейської кухні, японська менш калорійна (наприклад, 100 г ролів чи суші можуть містити від 70 до 300 ккал). Крім того, суші досить ситні, а це означає, що можна тривалий час не відчувати голоду, тим самим уникаючи переїдання.Що стосується аргументів "проти", то і вони досить вагомі. На думку деяких дієтологів, суші перенасичені натрієм і не збалансовані за змістом білку. По-друге, не рекомендується таке харчування і алергікам (через використання червоної риби і екзотичних інгредієнтів). По-третє, не усі суші однаково низькокалорійні. Наприклад, додавання соусів, майонезу, жирних сирів або обсмажування в клярі можуть додати порції суші до 200 ккал!

Доставка суші у Львові від OKADA саме тому і ретельно створювала рецепти приготування суші. Адже смак, поживність і корисні елементи мають бути максимально збалансовані.

Обираємо низькокалорійні суші із меню доставки у місті Львів OKADA

Вище ми вже говорили про те, що суші та роли можуть мати як низьку, так і високу калорійність. Очевидно, що це безпосередньо залежить від інгредієнтів і способу приготування суші. У надії допомогти вам з вибором, ми підготували топ-лист найпопулярніших низькокалорійних ролів ОКАДА – доставки у Львові (з розрахунку на 1 шматочок):

  • авокадо - 14 ккал;
  • тунець - 14 ккал;
  • лосось - 27 ккал;
  • лосось і червона ікра - 39 ккал;
  • "Каліфорнія" - 40 ккал;
  • з вугром - 55 ккал;
  • "Філадельфія" - 59 ккал.

Як бачимо, асортимент низькокалорійних суші в меню львівської доставки досить великий. Завжди ретельно перевіряйте склад і не соромтеся попросити виключити той або інший продукт – шеф-кухар доставки у м. Львів OKADA обов’язково це зробить, адже суші свіжі і роблять їх з-під ножа.

І, наостанок, поговоримо ще трохи про інгредієнти, використовувані для приготування і подання суші. Маринований імбир, що подається до суші, також може "осісти" на вашій талії. Уся справа в маринаді, до складу якого входить велика кількість цукру. І не варто налягати виключно на овочеві роли! Поєднання рису з овочами робить суші переважно вуглеводним, тобто може спровокувати швидке повернення відчуття голоду.

Доставка суші у місті Львів OKADA використовує лише найкращі інгредієнти.

Підведемо підсумок. Попри те, що суші можна вважати низькокалорійною стравою, суперечки про його користь не припиняються. А питання чи "Можна суші на дієті" як і раніше залишається відкритим.

Замовляйте суші у Львові на сайті https://okada.com.ua/ і вам допоможуть обрати найкращі варіанти. Більше того, всі суші ОКАДА мають збалансований насичений смак з найменшою кількістю калорій.