Ви прийняли рішення придбати квартиру, але вагаєтесь між вторинним та первинним ринками? Чому вам слід обрати пропозиції, підготовлені забудовником https://parus-city.lviv.ua/1-kimnatni-kvartyry?

Ціна за квадратний метр нижча, ніж на вторинному ринку

Багато людей заздалегідь відмовляються від придбання квартири у забудовника, оскільки переконані, що квартири в новобудовах коштують дорожче. Це неправильне уявлення. Щоб дізнатись, що квартири, пропоновані забудовниками у великих українських містах, не відрізняються за ціною від нерухомості на вторинному ринку, досить прочитати пропозиції на галузевих порталах. Звідки ця тенденція? На думку фахівців, коли ціни на первинному ринку зростають, люди, що продають свої будинки, також підвищують ціни в надії на кращу угоду.

Доступ до інфраструктури житлового комплексу та місця для паркування

Проблема водіїв, які проживають у житлових будинках, побудованих у минулому столітті - відсутність паркувальних місць. Якщо у вас є автомобіль, ви неодмінно оціните можливість придбання гаража, місця на підземній автостоянці або просто відсутність необхідності шукати вільне місце для паркування. Одним із важливих факторів, на який забудовники звертають особливу увагу при здійсненні нової інвестиції, - паркування.

Поблизу нових житлових комплексів часто будується повноцінна інфраструктура, якою можуть користуватися мешканці. Забудовники конкурують між собою не тільки за цінами, але і за якістю. Сучасний дитячий майданчик або креативні зелені зони навколо будівлі - ось на що ви можете розраховувати, купуючи квартиру з первинного ринку.

Нова квартира означає додаткові зручності, включені в ціну

Забудовники не тільки готові домовлятися про ціни з потенційними покупцями, але й пропонують численні акції. Використовуючи їх, вони намагаються спокусити людей, які шукають квартиру, щоб скористатися їх пропозицією. Додаткові зручності, на які мешканці можуть розраховувати, включають, наприклад, тренажерний зал або ігровий зал для дітей.

Багато забудовників намагаються виділитися, вказуючи на аспект безпеки. У рамках інвестицій вони пропонують клієнтам квартири в закритих садибах, де моніторинг є доступним цілодобово. Альтернативою є використання систем розумних ключів. Такі рішення особливо цінують сім'ї з маленькими дітьми.

Повна свобода в облаштуванні квартири

Квартири від забудовника - ідеальне рішення для творчих людей, які мають бачення того, як вони хочуть жити. Хоча купівля нерухомості у забудовника означає необмежені можливості облаштування, новим власникам не потрібно покладатися лише на себе та шукати надійну команду, яка займається оформленням інтер'єру. Багато забудовників пропонують ремонт квартири під ключ відповідно до рекомендацій клієнта. Забудовники, які не пропонують допомоги в облаштуванні придбаної квартири, часто мають широкі галузеві контакти та здатні порекомендувати надійного партнера.