Тепловізійне обстеження споруди проводиться з метою виявлення теплових втрат опалювального приміщення. Картина теплових потоків наочно демонструє рівень тепловитрат, мотивує людину провести роботи з теплоізоляції стін, цоколя, горища, установці склопакетів.

Для початку необхідно замовити тепловізійне обстеження на сайті https://www.lihtaryk.com/послуги/teplovizor-obstezhennia/. Далі, на об’єкт приїжджає майстер й проводить аналіз елементів споруди всередині й зовні. Послуги тепловізійного обстеження необхідні, щоб точно визначити слабкі місця.

На основі отриманих даних складається звіт і список рекомендацій щодо покращення ситуації. Узгодивши всі дії та заходи з замовником, настає етап проведення робіт, а потім підтверджується їхня якість. Таким чином, на основі отриманої інформації можна виявити ділянки з втратами тепла і вжити заходів для усунення подібних недоліків.

В залежності від типу досліджуваного об’єкта можна виділити наступні види такого аналізу:

1. Тепловізійне обстеження будівель допомагає точно ідентифікувати присутність і якість теплоізоляції опорних конструкцій, стін, вікон та покрівлі всієї споруди.

2. Тепловізійне обстеження будинку включає вищеописані дії, тільки в меншому масштабі. Провести дослідження приватного будинку, дачі або котеджу можна за допомогою того ж тепловізора, який шляхом зйомки градації спектральних кольорів вкаже на точне місцезнаходження проблемних ділянок.

3. Тепловізійне обстеження квартир допомагає виявити вади фасаду й вікон, що дозволяє отримати чітке уявлення про недоліки.

4. Тепловізійне обстеження електроустаткування допомагає визначити поточний температурний режим вузлів електроустановки. Потім слід порівняти отримані показники з паспортними даними, й у випадку сильних відхилень це допоможе уникнути передчасної поломки таких пристроїв.

Цінність тепловізійного обстеження полягає в тому, щоб при найменших фінансових і трудових витратах отримати максимально ефективний результат щодо покращення енергоефективності конкретного об’єкта.

Такий вид аналізу може проводитися на різних етапах. Процедура стане доречною після того, як будівля буде збудована, але ще не здана в експлуатацію. А також подібне вивчення може показати рівень проведеної реконструкції або ремонту, що буде слугувати доказом високої якості проведених робіт.

Самостійно провести грамотний аналіз без наявності спеціального обладнання і знань неможливо. Для якісної роботи слід замовити тепловізійне обстеження на сайті https://www.lihtaryk.com/, у професіоналів своєї справи.