Бізнес необов'язково повинен розвиватися на просторах Інтернету. Офлайн-компаніям люди поки довіряють більше, тому має сенс запустити нову фірму саме в такому форматі. Підприємці часто орендують комерційні площі під свої офіси, виробництва і торгові точки. Не завжди вдається знайти потрібні приміщення. У цьому випадку варто задуматися про будівництво власної комерційної будівлі.

Пропозиції "Рать"

Компанія пропонує будівництво споруд комерційного призначення. Тут клієнти зможуть замовити зведення:

  • адміністративних комплексів;
  • торгових об'єктів;
  • логістичних центрів.

Окремо вдасться замовити фундаментні та гідроізоляційні роботи. "Рать" також здійснює реконструкцію старих будівель.

Вартість проекту залежить від ряду факторів. Це площа і кількість поверхів, тип будівельних матеріалів, оснащення. Компанія підготує кошторис, який дозволить побачити майбутні витрати.

“Рать” довіряють проекти різного рівня складності. Компанія пропонує індивідуальний підхід кожного клієнту.

Переваги будівництва

Оренда - це швидко і відносно дешево. Однак наймач повинен постійно пам'ятати, що його можуть виселити при необхідності. Це завдасть істотного удару по фінансам, відвідуваності.

До того ж при регулярних виплатах орендної ставки стає все відчутнішою сума.

Власна будівля вимагає великих вкладень на першому етапі, зате потім кошти будуть йти тільки на комунальні послуги. До інших переваг комерційного будівництва відносять можливість вибрати:

  • Місце. Правильне розташування - ефективний маркетинговий хід, який гарантує постійний приплив відвідувачів.
  • Площа, конфігурація. Замовник сам визначає розміри будівлі, Робиться це з урахуванням зон, які планується тут створити. Наприклад, можна зробити невеличкий офіс з кабінетами, ресепшн-зоною, власною кухнею, конференц-залом. Допускається також включити додаткові приміщення - склади, підземний паркінг, торговельні зали.
  • Архітектурний стиль. Чим оригінальніше будівля, тим більше уваги воно приваблює. Деякі бізнесмени змогли зробити свої комерційні площі окремої пам'яткою і навіть символом міста. Постарайтеся поставити будівництво нестандартної будівлі, яке буде залучати багато уваги.

Власне комерційна будівля може стати джерелом доходу. Його можна здавати цілком або частинами іншим підприємцям. Це прискорить повернення коштів на будівництво.