Конструкція та структура металевої балки робить її унікальною, здатною переносити різні навантаження.

Інженери широко використовують двотаврову балку в будівництві, утворюючи колони та перекриття різної довжини та розмірів. Великий вибір продукції за посиланням: https://dimaxtd.com.ua/

pIadGF452YJTyuveEG3QSw_7guekTRD7kA42vrA6iDeC22IiUbYm5M5YmHGkYt9HqflkKDCT5iuX5m4ulgAfjnOwX4RbImP-9qa4i2dYcscS0jmPdonSNY8ZJmcc8y17d1UYyhOn

Двотавр класифікується в залежності від розміру стінок і полиць балки, в залежності від ухилу внутрішніх граней полки. Швелер двутавр, завдяки формі профілю, є найбільш ефективним і надійним рішенням для виготовлення опорних конструкцій, що піддаються навантажень і вигину.

Форма і структура двотаврової балки

Двутавр складається з двох горизонтальних площин, з'єднаних однією вертикальною складовою або полотном.  Полиці та стінка створюють перетин «H». Для виготовлення металевої балки найчастіше використовують конструкційну сталь, але деякі виготовляються з алюмінію.  Інфра-металеві конструкції, такі як вуглецева конструкційна сталь і високоміцна низьколегована конструкційна сталь, мають різні сфери застосування - такі як каркасне будівництво, мости та кораблебудування. 

Балки бувають різної ваги, глибини секцій, ширини полиці, товщини стінки та інших специфікацій і застосовуються для різних цілей.  Замовляючи двотаврові балки будівельники вибирають конкретні розміри, відповідно до проектної документації будівлі.  

Будівельник повинен враховувати багато факторів, таких як:

  1. Відхилення.  Будівельник вибере відповідну товщину, щоб мінімізувати деформацію.

  2. Вібрація.  Вибирається певна маса і жорсткість, щоб запобігти вібрації в будівлі.

  3. Провисання. Враховується  міцність поперечної стінки балки.

  4. Деформація. Ширину полички вибираються таким чином, щоб запобігати вигинанню.

Сталеві балки розрізняють по товщині, ширині стінки та кутом полиці, за призначенням, за способом виробництва, за технічними характеристиками.

Наприклад:

  • балки з паралельними гранями полиць (нормальні, широкополі, колонні);

  • балки з ухилом внутрішніх граней полиць (нахил від 6 до 12%);

  • спеціальні сталеві балки (нахил від 12 до 16%).

Сфери використання двутавра

При будівництві цивільних, громадських та промислових будівель часто використовується металева балка і балочні конструкції.  Металеві балки можуть бути елементом конструкції покрівлі, міжповерхових перекриттів будівлі, використовується балка і для спорудження кранових естакад.  

6X2lkWBBcOUu_0shq3e86m1Dg4Lcu7JbXrQeM10IcDUYOGJf5nhDzXHIOS8Co5NFGVBkO0Vaa5xTCbaI2w3Oh5gw2iwDgwV1WMfXHsw1p2dIWIp8Np2gEHMgC1GtS81YM8GvfLv-

Двотаврова балка найчастіше використовується для будівництва колон і перекриттів в житловому будівництві. Вона, також застосовується і в сталевих фермах перекриттів промислових і цивільних будівель, для зведення мостів, для армування стволів шахт. 

Повсюдне застосування двотаврових балок обумовлюється простотою їх конструкції та швидкості і надійністю в роботі. Такі вироби дозволяють значно знизити навантаження на конструкцію, істотно зменшити її вагу.

Балки мають цілий ряд важливих напрямків використання в галузі будівельних конструкцій.  Вони часто використовуються як опорні ферми або основні рамки в будівлях. Двотаври забезпечують цілісність конструкції з нереальною міцністю та підтримкою. Величезна потужність балок зменшує необхідність включення численних опорних конструкцій, економлячи час і гроші, а також робить конструкцію більш стійкою.  Універсальність та надійність балок перетворюють їх на бажаний ресурс для кожного будівельника.

Щоб купити двотаврову балку можете перейти за цим посиланням: https://dimaxtd.com.ua/dvutavr

Форма балок робить їх стійкими від багатонаправленного згинання.  Горизонтальні полиці чинять опір руху при згинанні, тоді як стінка чинить опір напрузі провисання.  Вони можуть приймати різні типи навантажень і напруги.