Вхідні двері є обличчям вашого будинку, його захистом та охороною. Іноді просте, на перший погляд, завдання - покупка вхідних дверей - може поставити вас в глухий кут. І пов'язано це з великою різноманітністю пропозицій вхідних дверей на сучасному ринку. Щоб правильно вибрати вхідні двері, не варто засновувати свій вибір тільки на ціні.

Критерії вибору вхідних дверей

Перш ніж починати вибір, а тим більше здійснювати покупку вхідних дверей, необхідно чітко відповісти на ряд питань:

  • Де будуть стояти вхідні двері?
  • Які функції вони повинні виконувати?
  • Яка існує для вас цінова межа?
  • Які існують вимоги до дизайнерського оформлення?

Відповівши на ці питання, ви можете починати пошук вхідних дверей.

Вибір вхідних дверей в залежності від місця установки

Вимоги до вхідних дверей, що здобуваються для дачного будиночка, квартири або котеджу, значно відрізняються. Так для маленького будиночка цілком можуть підійти недорогі металеві будівельні двері. Товщина полотна в 40 мм та наявність одного замка буде досить для закриття будиночка на зиму. Від проникнення вандалів вони, звичайно, не допоможуть, але якщо ваше дачне селище на зиму завмирає, то і дорогі броньовані двері навряд чи захистять від крадіжки.

Вибираючи вхідні двері для приватного будинку, обов'язково слід передбачити наявність додаткового захисту від впливу зовнішніх факторів, включаючи значне зниження температур. Такий захист зможуть надати вхідні двері, виготовлені ​​з застосуванням нової технології. Дана технологія забезпечує підвищену тепло - та звукоізоляцію, а також не допускає протягів.

Важливим для вуличних вхідних дверей є якість та товщина металу, а також кількість та тип встановлених замків. При виготовленні вхідних дверей для котеджу обов'язково повинен бути використаний оцинкований сталевий лист, здатний протистояти корозії при зміні вологості повітря, а товщина самого полотна не менше 100 мм.

Кількість встановлених в двері замків від 2 штук, бажано, щоб вони відрізнялися принципом механізму закриття. Для додаткового захисту використовують потаємні двері петлі. Котедж - це вже не дача, і проникнення злодіїв може завдати шкоди набагато більше, ніж втрата старого дивана, тому сильно економити на придбанні вуличних дверей не варто.

Найбільш складним є вибір вхідних дверей для квартири. Тут вплинути можуть і сам будинок, в якому знаходиться квартира, і її площа, і навіть сусіди. Вам доведеться врахувати і загальний інтер'єр будинку, особливо якщо він витриманий в одному стилі.