Поліуретан (PU) - це полімер, який широко використовується в автомобільній промисловості. Більшість поліуретанів є термореактивними полімерами, і це означає, що вони не плавляться при нагріванні. Найбільш поширене використання пінополіуретану acat.com.ua в автомобільній промисловості у виробництві високоеластичних сидінь, жорстких пінопластових ізоляційних панелей, обшивок, підвісних ізоляторів, бамперів та інших деталей салону автомобіля.

Зменшує шум

Основні напрямки шуму в машині виникають у шинах, двигуні та підвісці. Пінополіуретан "АСАТ" широко використовується завдяки своїй здатності ізолювати та зменшувати внутрішні звуки, поглинаючи шум та вібрації.

Зниження шуму має не лише важливе значення для комфорту, але й основне, коли мова йде про безпеку. Втрата концентрації негативно впливає на поведінку водія та спричиняє довший час реакції, неадекватне спостереження та небезпечне гальмування.

Легкий

Легкий поролон різко зменшує вагу автомобіля і, таким чином, покращує викиди транспортних засобів. Хоча сталь, ймовірно, залишатиметься основним матеріалом конструкцій транспортних засобів, такі матеріали, як поліуретан, сприяють необхідності значного зменшення ваги. Поролон також використовується в електромобілях, його можна знайти у зовнішній обшивці, дахах і капотах як безпечне, легке рішення.

Універсальний для дизайну

Пінополіуретан  "АСАТ" універсальний і може бути легко адаптований до дизайну, а також є дуже доступним. Він часто використовується в сидіннях автомобіля завдяки високому комфорту, а завдяки зниженій матеріаломісткості поролон дуже міцний. Традиційні металеві підсилення, що використовуються на кузовах автомобілів, частіше замінюються поролоном через простоту регулювання на основі змін конструкції. Його висока стійкість до нагрівання та його структурна стійкість дозволяють формувати та адаптувати його залежно від необхідних налаштувань.

Переробляється

Окрім того, що поролон використовується для зменшення викидів, він набуває популярності завдяки переробці. Для підприємств та споживачів важливо, щоб для зменшення загального екологічного впливу використовувалося більше матеріалів, що підлягають вторинній переробці.

Міцний

Транспортні засоби вимагають захисту від численних впливів навколишнього середовища, таких як температура, відколи та вм'ятини, спричинені аваріями. Пінополіуретан підвищує рівень жорсткості, одночасно зменшуючи загальну вагу автомобіля.

Пінополіуретан став вирішальною та фундаментальною частиною автомобільного проектування, інженерних конструкцій. Попри те, що спочатку поліуретан використовувався для збільшення довговічності, зараз його використання стало універсальним через додаткову потребу в легких, але надійних матеріалах. Оскільки споживачі продовжують очікувати вищого рівня розкоші та безпеки, попит на поліуретан лише зростатиме.