Без перебільшення: Польща – одна з найпривабливіших країн для українців, які хочуть отримати нехай і тимчасову, але досить добре оплачувану роботу. Плюс можна познайомитися з архітектурою і культурою одного з найкрасивіших куточків східної Європи, відчути доброзичливість і індивідуальність місцевого населення. Також важливим є те, що Польща находиться зовсім близько, тому робота Польща Львів сьогодні неймовірно популярний напрямок в багатьох українців, які хочуть підзаробити.

Інше питання – як легально влаштуватися на роботу в Польщі, щоб залишитися в фінансовому виграші від цього заходу і не потрапити до неблагонадійному роботодавцю. В першу чергу необхідно співпрацювати виключно з надійними компаніями, які працевлаштовують українців за кордоном. Таким чином робота у Польщі для жінок і чоловіків буде максимально прибутковою.

Який план пошуку роботи в Польщі?

Особливо актуальним є питання, якщо виїзд за трудовою польською візою відбувається вперше. Тому головне – знайти хороше агентство з працевлаштування. Найпростіше зробити це за рекомендацією або шляхом самостійного аналізу (термін роботи компанії, відгуки на різних ресурсах в інтернеті).

В гідної компанії, наприклад, відразу після того, як людина залишить на сайті заявку, дадуть безкоштовну консультацію щодо того, як влаштуватися на роботу в Польщі на відповідну спеціальність. А коли робота відповідає навичкам, віку, стану здоров'я та психологічному портрету здобувача – це вже запорука успіху.

Польські роботодавці дуже уважно ставляться до підбору персоналу, навіть якщо працюють з перевіреними агентствами. І вдалий вибір робочого напрямки часом потрібно ставити навіть на сходинку вище рівня заробітної плати. Хороший послужний список – це дуже важливо.

Що сьогодні пропонують українцям польські роботодавці?

На сайті багатьох агентств можна з легкістю розібратися в цьому питанні, навіть не залишаючи попередньої заявки. На різноманітних ресурсах зібрані найбільш популярні вакансії для тих, кому цікаво, як влаштуватися на роботу в Польщі:

• на заводах відомих компаній;

• на фабриках (продовольчих, фармацевтичних і т.п.);

• в друкарнях;

• на сучасних складах;

• в кліннінговій сфері;

• в ресторанах і готелях (офіціанти, покоївки, помічники кухаря).

У Польщі можна знайти себе в найнесподіванішій області, як зовсім недосвідченим молодим людям, так і сімейним парам середнього віку.

Чому співпрацюючи с відповідальним агентством не потрібно турбуватись

Після підбору напрямки і схвалення кандидатури, питання, як легально влаштуватися на роботу в Польщі, повністю беруть на себе співробітники агентств і роблять це за досить демократичну вартість.

У Польщі практично відсутній мовний бар'єр, соціальні гарантії дотримуються завжди і повністю, а близькість до рідних кордонів додає мотивації і впевненості в завтрашньому дні. Від претендента вимагається лише надання повного пакета документів і бажання працювати в обраній сфері.